The Martin Garrix Show – Trzeci sezon przygód najpopularniejszego DJa świata już na YouTube!

kalendarz

Zbliża się rozstrzygnięcie tegorocznego plebiscytu DJ Mag Top 100 DJs. W ostatnich dwóch głosowaniach zwyciężył Martin Garrix. Jak będzie tym razem? Kto wie – wszak powtórka z rozrywki jest całkiem prawdopodobna, chociażby z racji hitowych singli czy spektakularnych występów, chociażby na ceremonii zamknięcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich czy podczas festiwalu Tomorrowland. Jednak życie popularnego Holendra nie kończy się na wielkich eventach, a o tym wszystkim mogliśmy się przekonać w serii vlogowej pod nazwą “The Martin Garrix Show”.

Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i teraz początek września oznacza start nowego sezonu swoistego sprawozdania z życia Martijna. W sieci dostępne są bowiem dwa odcinki – pierwszy epizod skupia się na Amsterdam Dance Event i na studiu nagraniowym STMPD Records, o którym była mowa już w sezonie ubiegłorocznym. W materiale widzimy, ile czasu team Garrixa poświęca czasu na przygotowanie show, które artysta zaprezentował podczas swoich występów w RAI Amsterdam. Jednak to nie wszystko – Martin znalazł również czas dla fanów oraz na wizytę w siedzibie Sony Music, gdzie doszło do podpisania kontraktu. Sam zainteresowany nie krył zadowolenia z tego faktu.

kalendarz

Drugi odcinek skupia się na przygotowywanych w odcinku pierwszym występach 22-letniego Holendra. Martin miał okazję dwukrotnie zaprezentować swoje umiejętności – najpierw swojego idola mogli usłyszeć i zobaczyć nieco starsi, lecz drugiego dnia przyszła też pora na młodszych fanów. Zadowoleni i wzruszeni byli zarówno jedni, jak i drudzy, co po raz kolejny udowadnia, że muzyka łączy pokolenia.

kalendarz

Nie chcemy jednak zdradzać zbyt wiele, dlatego zachęcamy do obejrzenia pierwszych dwóch dotychczas opublikowanych odcinków The Martin Garrix Show. Kolejny odcinek już w poniedziałek!

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?