Richard Durand headlinerem największej polskiej konferencji producentów Trance!

Już 2 listopada we Wrocławiu ekipa EQulibrium Sounds zaprezentuje trzecie wydarzenie z serii “Masterclass”. Headlinerem Richard Durand.

sunrise

Dzięki sukcesom polskich producentów na światowej scenie EDM rozwijają się także inne gałęzie naszej rodzimej branży – od klubów, przez większe imprezy czy media po formy edukacyjne. Za granicą – szczególnie w Holandii – rozpowszechniły się spotkania z producentami muzycznymi w formule Masterclass. Podczas nich artyści pokazują swoje produkcyjne triki, a także pokazują projekty swoich utworów w celu wyjaśnienia, w jaki sposób zostały one wykonane.

Na naszym rynku zaistniały już przynajmniej trzy takie wydarzenia, jednak jedno z nich jest nakierowane stricte pod producentów muzyki Trance. Mowa tutaj o organizowanej przez EQulibrium Sounds serii pod nazwą – a jakże – “Masterclass“.

kalendarz

Pierwsze dwie edycje miały miejsce odpowiednio w Łodzi i Poznaniu – tym razem przyszedł czas na Wrocław. Trzecia edycja tego wydarzenia odbędzie się 2 listopada w hotelu Ibis Styles.

ultra

Do naszej dyspozycji będziemy mieli największą salę w dotychczasowej historii EQulibrium Sounds. Fakt, że jest to największe przedsięwzięcie dla naszego zespołu, powoduje naprawdę ogromną ekscytację, ale także poczucie jeszcze większej odpowiedzialności. Pomimo wzrostu skali wydarzenia, głównym celem Masterclass jest przekazywanie wiedzy i sprawianie, aby uczestnicy warsztatów wynieśli z nich coś wartościowego dla siebie oraz swoich produkcji.

Marcin Przybylski – lider EQulibrium Sounds

Headlinerami poprzednich edycji byli A.R.D.I. oraz ReOrder. Widać więc progres, którego nie zabraknie także podczas edycji trzeciej, której headlinerem będzie Richard Durand.

To producent, który dla wielu osób w środowisku jest wzorem artysty; muzykiem, który inspiruje innych od lat. Bardzo cieszymy się, że tak wielka postać jest z nami i jest chętna dzielić się z nami swoim doświadczeniem. Co do reszty programu Masterclass 3, w tej edycji chcieliśmy podjąć współpracę z wyjątkowymi twórcami. To ludzie, którzy robią nadzwyczajne rzeczy, przekraczają bariery, zdobywają rozgłos poza granicami naszego kraju bądź posiadają największą wartość dla producentów – wiedzę.

Marcin Przybylski – lider EQulibrium Sounds

Pozostałe nazwiska zostaną ujawnione w nadchodzącym tygodniu. Możemy jednak już teraz powiedzieć, że pełny skład wykładowców będzie najmocniejszym w historii serii Masterclass.

sunrise

Planowane na początek listopada wydarzenie będzie istotne z jeszcze jednego powodu.

Mogę zdradzić, że podczas Masterclass 3 ogłosimy nasz nowy projekt, który w jeszcze większym stopniu pomoże utalentowanym osobom, dla których muzyka jest całym życiem i odskocznią od naprawdę trudnych sytuacji. Chcemy takim ludziom podać naszą pomocną dłoń.

Marcin Przybylski – lider EQulibrium Sounds

Co to będzie za projekt? Dowiemy się już 2 listopada podczas trzeciej edycji Masterclass. Sprzedaż biletów już ruszyła – aby zapoznać się z ofertą, należy wejść w ten link.

Portal Shining Beats dumnie sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

ultra

kalendarz

foto: Szymon Durczak

kalendarz

sunrise

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?