MEDUZA wydaje debiutancką EPkę. Kilka nowości i zbiór największych hitów

Podzielona na dwie części EPka “MEDUZA”, to dwie muzyczne odsłony zespołu, które zebrały na całym świecie mnóstwo fanów.

sunrise

Włoskie trio MEDUZA na wyżyny sceny muzyki elektronicznej zaczęło wkraczać w 2019 roku już za pomocą debiutanckiego “Piece Of Your Heart”. Od tamtej pory panowie dostarczyli nam już sporo muzycznych emocji wraz z kolejnymi premierami. A o tym, że ich twórczość cieszy się dużą popularnością i uznaniem może wskazywać też fakt, że ostatnio znaleźli się na 3. pozycji rankingu Top 101 Producers 2023. Wśród wydawnictw zespołu oczywiście pojawiały się komercyjne kawałki bardzo chętnie grane przez stacje radiowe, ale od jakiegoś czasu znajdziemy tam także klubowe i festiwalowe hity. I właśnie obu odsłon formacji doświadczymy w najnowszej EPce zatytułowanej “MEDUZA”.

Dwie muzyczne strony

Do tej pory fani trio MEDUZA nie doczekali się jeszcze pełnowymiarowego albumu studyjnego. I niestety – okres oczekiwania na tego typu wydawnictwo jeszcze będzie trwać. Choć “MEDUZA” zawiera 12 utworów – więc jak najbardziej łapie się pod definicję albumu, to jest promowana jako EPka. Najważniejsze są jednak konkrety – a tych nie brakuje. Panowie postanowili spiąć w jeden krążek swoje największe hity, ale także nowe propozycje.

kalendarz

Ta kolekcja muzyki dla całej naszej trójki jest momentem ogromnej dumy. Nigdy w ciągu ostatnich pięciu lat nie spodziewaliśmy się tak dużej miłości i wsparcia. Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim osobom, z którymi pracowaliśmy nad naszą muzyką i wszystkim ludziom na świecie, którzy nas słuchali i wspierali. Ten projekt opowiada historię Meduzy i naszej podróży od początków do miejsca, w którym jesteśmy dziś jako artyści. Jako grupa od zawsze staramy się rozpowszechniać muzykę house na całym świecie, zarówno w radiu i klubach, jak i poza nimi. Mamy nadzieję, że nasza EP-ka pokaże wszystkim obie strony Meduzy, które kochamy. Bardzo dziękujemy za Wasze nieustające wsparcie!

MEDUZA

“MEDUZA” dzieli się na dwie części. “Room 1” zawieraja największe przeboje trio, łączące w sobie muzykę house i radiowe klimaty. To tutaj znajdziemy “Lose Control”, “Bad Memories” czy wspomniane wcześniej “Piece Of Your Heart”. Natomiast druga część – “Room 2” jest poświęcona muzyce, która obowiązkowo pojawia się w czasie imprezowych setów MEDUZA. Mowa tu o między innymi “Everything You Have Done” czy “Friends”. To właśnie na tej części EPki znalazły się trzy ciekawe nowości – “Ecstasy”, “Obsession” oraz “Back Again”.

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?