Melo.Kids i Morgan Page stworzyli wspólny numer. To może być gamechanger!

Melo.Kids podzielili się z fanami informacją o bardzo mocnym collabie. Współpracę z polskim duetem podjął bowiem doświadczony Amerykanin, Morgan Page.

sunrise

W ostatnich tygodniach roku 2019 zastanawialiśmy się, czy za zmianą wizerunku duetu Melo.Kids pójdzie też szerszy rozmach w działaniach. Jak się okazuje, na konkrety nie musieliśmy długo czekać.

Wszystko zaczęło się jeszcze w roku ubiegłym – kiedy to ukazał się ich remix do utworu “Footprints” autorstwa amerykańskiego producenta z wieloletnim stażem – Morgana Page’a.

kalendarz

Wszystko wskazuje na to, że współpraca z doświadczonym Amerykaninem przy okazji remixu przerodziła się w coś więcej. Duet potwierdził bowiem ukończenie prac nad collabem – odpowiednia informacja pojawiła się dziś na Facebook’u warszawskiego duo.

kalendarz

Jedno z najważniejszych pytań odnośnie tego mariażu, dotyczy rzecz jasna daty wydania. Pewną poszlaką może być kolejny post, opublikowany kilka dni temu na Facebook’u Melo.Kids. Czytamy w nim, że jeszcze na ten miesiąc przewidywana jest zupełnie nowa muzyka od duetu.

Tutaj należy jednak powstrzymać konie i zejść na ziemię – bowiem zważywszy na to, że zamaskowani producenci dopiero skończyli pracę nad collabem z Amerykaninem oraz zdając sobie sprawę z tego, ile czasami trzeba czekać na wydanie utworu w wytwórni, możemy dojść do wniosku, że jeszcze sobie poczekamy

sunrise

Nie zmienia to jednak faktu, iż możemy mieć do czynienia z istnym gamechangerem w karierze polskiego aliasu. Czekamy na więcej szczegółów!

foto: Kosiarka Works

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?