Mo Falk i OVSKY wydali swój długo wyczekiwany collab. Podwójny debiut w labelu NCS

Po wielu miesiącach w końcu ukazał się collab na linii Mo Falk – OVSKY. “Home” wyszło nakładem labelu NCS.

kalendarz

Niektórzy producenci dość regularnie streamują na Twitchu, dzięki czemu udaje im się zbudować bardzo aktywną społeczność. Jednym z takich twórców jest Mo Falk, który na tej platformie często przeprowadza strumyki z odsłuchiwania demówek bądź też produkcji muzyki. Tak się składa, że na transmisjach Niemca nierzadko pojawiał się nasz rodak OVSKY. Panowie dość szybko podłapali wspólny kontakt i postanowili rozpocząć pracę nad wspólnym utworem. Po wielu miesiącach oczekiwań “Home” w końcu ujrzało światło dzienne.

Dwa talenty w jednym tracku

Ci którzy uważnie śledzili streamy gwiazdy pierwszej edycji Shining Beats Festival wiedzieli, że coś się święci. Na Twitchu Mo Falka można było znaleźć krótkie fragmenty collabu z Piotrkiem, a i sami panowie teasowali produkcję na swoich social mediach. W przeciągu ostatnich dwóch tygodni poznaliśmy więcej szczegółów na temat tego wydania.

emuze.me

Home” ukazało się w czwartek nakładem labelu NoCopyrightSounds i w obu przypadkach jest to debiut producentów w tejże wytwórni. W collabie słychać dość mocno styl OVSKY’ego, jednak w środku utworu zaskakuje future bassowy drop. Wspólny track Niemca i Polaka osiągnął w przeciągu jednego dnia ponad 100 tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube! Podsumowując dwoma słowami: Jest grubo.

emuze.me

ultra

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?