Duże zmiany u twórców duetu MEG \ NERAK. Panowie wybrali solowe kariery!

kalendarz

Jeszcze kilka lat temu rosyjski duet M.E.G. & N.E.R.A.K. był jednym z lepiej prosperujących aliasów rosyjskiej sceny EDM, chociażby za sprawą takich kawałków jak: “Party People”, “Everybody”, czy “Concorde”. Tracki te były grane przez tuzy światowej sceny pokroju Alesso czy Axwell & Ingrosso, a także wydawane w dużych wytwórniach, między innymi Axtone oraz Spinnin.

W pewnym momencie jednak o producentach zrobiło się cicho – ostatni oficjalny release miał miejsce w labelu Axtone, przy okazji wydania na początku 2017 roku EPki Shapova, noszącej nazwę “Four Corners”, zaś ostatni post na wspólnej stronie na Facebooku zawiera nagranie z ich występu na scenie Axtone podczas ubiegłorocznego festiwalu Tomorrowland.

kalendarz

ultra

Przez ponad rok musiało się sporo zmienić, skoro panowie postanowili działać w pojedynkę. Eduard, występujący przed laty jako DJ M.E.G., teraz wydaje utwory pod aliasem MEGandFOX. Nie spodziewajcie się jednak niczego, co by przypominało poprzednie produkcje duetu.

Przykład? Prosimy bardzo – oto utwór, dodany kilkadziesiąt godzin temu na portal Soundcloud.

kalendarz

Z pewnością jest to inna bajka niż to, co prezentuje jego kumpel z popularnego niegdyś aliasu. Karen postanowił bowiem pozostać przy mocnych, EDMowych brzmieniach, do których MEG \ NERAK swego czasu nas przyzwyczaili.

Alias się nie zmienił, za to miejsce wydawania utworów już tak – Rosjanin wraz ze swoim przyjacielem, również producentem, noszącym ksywę Trace, rozkręca nowy label o nazwie Danz Records. Wytwórnia opisuje siebie dokładnie jako “niezależna wytwórnia wydająca wyjątkowe brzmienia Progressive / Tribal / Bass i Tech House.“.

ultra

kalendarz

Debiut miał miejsce już trochę czasu temu – 1 października światło dzienne ujrzał pierwszy singiel NERAK’a po przerwie, zatytułowany “Telepathy“. Jak wspomnieliśmy wyżej – zainteresować się nim powinni ci, którzy cenili sobie kawałki od MEG \ NERAK – styl mocno przypomina tamte czasy, jednak współczesnych patentów również nie brakuje. Track zyskał już support od takich nazwisk, jak Dannic, Corey James czy Promise Land.

Szczegółów odnośnie kolejnych singli opublikowanych nakładem Danz nie znamy. Producenci mają jednak możliwość wysyłania swoich demówek na specjalnie utworzony promo mail, dlatego chociażby warto śledzić dalsze losy tego labelu – pierwszy release trzyma poziom i może być początkiem czegoś naprawdę ciekawego!

kalendarz

 

 

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?