ghostproductions.pl

W obliczu wszechobecnego tematu koronawirusa DJe z dnia na dzień stracili wszystkie bookingi na najbliższe tygodnie. Z jednej strony jest to duży problem, ale z drugiej – mają oni teraz masę czasu na produkcję muzyki, czy dokończenie zaległych projektów.

Specjalny live dla fanów

Jednym z nich jest Nicky Romero, który w ostatnim czasie nie próżnował. Oprócz tworzenia nowych kawałków, mógł się też skupić na interakcji z fanami. Zorganizował między innymi specjalny live na Twitchu pod nazwą Follow The Protocol, gdzie można było usłyszeć chociażby niewydane nowości, a także rozmowę telefoniczną z Martinem Garrixem. Całość trwa prawie 2,5 godziny. Warto sprawdzić – jest to solidna dawka dobrej muzyki na czas kwarantanny.

Podczas tego streama Nick zagrał premierowo dwa utwory, które ukażą się już w najbliższy piątek. “Time” oraz “Replica” wchodzą w skład EPki “Redefine”. Tym samym dołączą do pierwszego kawałka pod tytułem “I See”, który został wydany 17 stycznia.

Koncept nie tylko muzyczny

Nowa EP prezentuje bardziej klubowe brzmienie Romero i jest częścią koncepcji „Redefine”. Obejmuje również światową trasę koncertową, trzyczęściowy dokument, linię produktów, czy stronę tematyczną.

Poniżej znajdziecie zapowiedzi dwóch nadchodzących premier od Holendra. My jesteśmy już po przedpremierowym odsłuchu całej EPki i jesteśmy pod sporym wrażeniem całości!

foto: Rukes

ghostproductions.pl