Nowa EPka Hardwella już wkrótce. Znamy tracklistę!

2sher

W ubiegłe wakacje tok wydawniczy Hardwella był naprawdę niesamowity – w ciągu miesiąca pojawiły się dwie EPki, w których tworzeniu wzięli udział między innymi Moksi, Atmozfears, Kaaze oraz Maddix. Zaś na początku 2018 roku na rynku pojawiła się trzecia publikacja z serii “Hardwell & Friends”, w której znalazły się kawałki m.in. z Sick Individuals czy z Timmy’m Trumpetem, ktory w ubiegły weekend zaliczył bardzo udany występ w Polsce podczas Sunrise Festival.

W sumie, w samym tylko 2018 roku, Holender ma na swoim koncie aż 12 utworów. Jak się okazuje, to wcale nie koniec niespodzianek!

emuze.me

Już wkrótce bowiem na rynku muzycznym pojawi się czwarta odsłona “Hardwell & Friends”. Daty wydania jeszcze nie znamy. Wiemy za to, jakich kolaboracji możemy się spodziewać.

Jak podaje Facebookowa strona “Revealed Family”, na liście płac widnieje między innymi Kaaze, który współodpowiada za znajdujący się na wydawnictwie najnowszy singiel Robberta, zatytułowany “This Is Love”.

ultra

Pełna tracklista prezentuje się następująco:
1. Hardwell & KAAZE feat. Loren Allred – This Is Love
2. Hardwell & John Christian – ID
3. Hardwell & Suyano – ID
4. Hardwell & ID – ID
(prawdopodobnie feat. Richie Loop)
5. Hardwell vs VINAI feat. ID – ID

Jak wspomnieliśmy, daty wydania jeszcze nie znamy, niemniej bardzo prawdopodobne jest, że utwory te ukażą się w najbliższym czasie. Czy jest na co czekać? Możecie sprawdzić sami – poniżej znajdziecie cztery z pięciu utworów, przewidzianych na najnowsze wydawnictwo Holendra.

 

kalendarz

emuze.me

ultra

https://www.youtube.com/watch?v=_Z3sQYrQorQ

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?