Nowa gwiazda brytyjskiego dance’u rusza w trasę. Nathan Dawe jeszcze tej jesieni wystąpi w Polsce!

Twórca między innymi “21 Reasons” oraz “0800 HEAVEN” już w listopadzie rusza z trasą po Europie. Nie zabraknie na niej Polski.

sunrise

O tym, że brytyjski rynek praktycznie od zawsze dostarcza na międznarodowe afisze wielu twórców, wiemy nie od dziś. Bardzo mocno stoi scena popowa, ale wiele do powiedzenia mają także elektroniczni twórcy. I to niezależnie od tego, czy mówimy o postaciach tworzących underground, czy stawiających na komercyjne brzmienia. W ostatnich latach tę drugą kategorię w niemałym stopniu gospodaruje Joel Corry, ale nie tylko. W tym gronie jest wielu uznanych na lokalnym rynku producentów, a wśród nich – Nathan Dawe.

29-latek miał okazję wystąpić na największych wyspiarskich festiwalach, jak i grać na Ibizie. Ma na swoim koncie między innymi ubiegłoroczne “21 Reasons” z Ellą Henderson oraz remiksy dla Tiësto, Bebe Rexhy, Jamesa Hype’a i nie tylko. Tego lata z kolei Brytyjczyk wydał ze wspomnianym wcześniej Joelem Corry’m wspólny kawałek, który spotkał się z niemałym zainteresowaniem. “0800 HEAVEN” z Ellą Henderson na wokalu atakowało nostalgicznym (i notabene modnym dość ostatnio) klimatem. Numer stał się niemałym hitem w Wielkiej Brytanii. I tak się składa, że będziecie mogli go usłyszeć już wkrótce z rąk samego twórcy.

kalendarz

Nathan Dawe z debiutem w Polsce

Już 23 listopada w stołecznym klubie Proxima wystąpi Nathan Dawe, który – jak wspomnieliśmy – zaliczył już kilka mocnych akcentów w swojej karierze. Po zaprezentowaniu paru taneczno-popowych hitów przyszedł czas na trasę po Europie. Tour startuje 22 listopada w Paryżu, a już dzień później Brytyjczyk odwiedzi stolicę naszego kraju.

kalendarz

Bilety w cenie 79 zł można nabyć za pomocą platformy Ticketmaster.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?