kontakt

Oliver Heldens nieraz w ostatnich latach przejawiał swoje ciągoty do gatunku techno. W tym roku widać to jeszcze bardziej – Holender, w ramach projektu HI-LO, dość mocno zacieśnił współpracę ze swoim rodakiem Reinierem Zonneveldem, z którym stworzył kilka naprawdę potężnych collabów. Oprócz tego pojawił się ostatnio oficjalny remix do utworu “SkyscrapersNiny Kraviz, czyli jednej z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na tejże scenie. To jeszcze nie koniec – sympatyczny producent z charakterystyczną brodą już wkrótce zawita w labelu jednej z legend sceny techno, kończąc ten rok z przytupem.

Jeszcze kilka lat temu do było nie do pomyślenia

Gdyby ktoś powiedział nam w 2015 roku, że autor “Gecko” czy “Koali” pojawi się w wytwórni Adama Beyera, prawdopodobnie parsknęlibyśmy śmiechem. Wówczas brzmiałoby to dość abstrakcyjnie – ale mamy 2021 rok i takie wydarzenia wcale nas już nie dziwią. Oliver Heldens pod swoim nieco mroczniejszym aliasem HI-LO zawita w Drumcode nie z jednym, ale z aż dwoma numerami!

Tytułowy numer z nadchodzącej EPki będzie nosił tytuł “Hypnos” i ukaże się już 29 października. Drugi utwór trafi natomiast do sprzedaży i streamingów 5 listopada. Znając dotychczasową twórczość Holendra, o jakość nowych produkcji z pewnością możemy być spokojni.

Preview nowego utworu Holendra znajdziecie poniżej.

kontakt