W następny piątek Oliver Heldens wyda nie jeden, a dwa nowe numery [PREVIEW]

Nadchodzi duża dawka różnorodnej muzyki – już 11 października w Heldeep Records ukażą się aż dwa nowe utwory, których autorem jest Oliver Heldens.

silesia beats

Oliver Heldens w ciągu zaledwie kilku lat urósł do rangi jednego z najmocniejszych nazwisk na scenie EDM. Dziewiąty najpopularniejszy artysta EDM na świecie według rankingu DJ Mag bardzo często pojawia się na największych klubowych imprezach, również w Polsce – przykładowo w tym roku po raz kolejny zagościł na Sunrise Festival, z którego nasz recap znajdziecie poniżej.

Autor takich hitów jak “Gecko“, “Koala” czy “Fire In My Soul” w trakcie swoich występów często gra niewydane utwory, i tak się dobrze składa, że wkrótce wyda dwa z nichi to w tym samym dniu!

jay_cluss

Pierwszy z nich możecie kojarzyć jako ID z pamiętnego występu Olivera na tegorocznym Ultra Music Festival. Kawałek nosi nazwę “Lift Me Up” i powstał przy współpracy z popularnym duetem Firebeatz, Schellą oraz wokalistką Carlą Monroe. Bujający collab zostanie wydany 11 października w wytwórni Holendra – Heldeep Records.

ultra

Tego samego dnia ukaże się kolejny utwór Oliego – tym razem jednak pod jego bardziej undergroundowym alter ego HI-LO. W odróżnieniu od “Lift Me Up”, “Poseidon” to naprawdę potężny numer, który doskonale sprawdzi się na festiwalach. Mocny drop oraz intrygująca melodia na breaku to coś, co wyróżnia ten kawałek.

https://youtu.be/7912J14tOis

Jak słychać, Holender sprawdza się dobrze zarówno w bardziej melodyjnych i komercyjnych klimatach, jak i daje sobie radę przy produkcji cięższych, techowych numerów. Doskonałym przykładem tej róznorodności są chociażby jego występy, podczas których potrafi mieszać największe swoje przeboje z muzyką techno i tech house. Będziecie mogli się o tym przekonać już wkrótce podczas kolejnego występu Oliego w Polsce – tym razem 16 listopada w katowickim Energy 2000.

silesia beats

kalendarz

Total
23
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?