W następny piątek Oliver Heldens wyda nie jeden, a dwa nowe numery [PREVIEW]

Nadchodzi duża dawka różnorodnej muzyki – już 11 października w Heldeep Records ukażą się aż dwa nowe utwory, których autorem jest Oliver Heldens.

PDC

Oliver Heldens w ciągu zaledwie kilku lat urósł do rangi jednego z najmocniejszych nazwisk na scenie EDM. Dziewiąty najpopularniejszy artysta EDM na świecie według rankingu DJ Mag bardzo często pojawia się na największych klubowych imprezach, również w Polsce – przykładowo w tym roku po raz kolejny zagościł na Sunrise Festival, z którego nasz recap znajdziecie poniżej.

Autor takich hitów jak “Gecko“, “Koala” czy “Fire In My Soul” w trakcie swoich występów często gra niewydane utwory, i tak się dobrze składa, że wkrótce wyda dwa z nichi to w tym samym dniu!

emuze.me

Pierwszy z nich możecie kojarzyć jako ID z pamiętnego występu Olivera na tegorocznym Ultra Music Festival. Kawałek nosi nazwę “Lift Me Up” i powstał przy współpracy z popularnym duetem Firebeatz, Schellą oraz wokalistką Carlą Monroe. Bujający collab zostanie wydany 11 października w wytwórni Holendra – Heldeep Records.

Tego samego dnia ukaże się kolejny utwór Oliego – tym razem jednak pod jego bardziej undergroundowym alter ego HI-LO. W odróżnieniu od “Lift Me Up”, “Poseidon” to naprawdę potężny numer, który doskonale sprawdzi się na festiwalach. Mocny drop oraz intrygująca melodia na breaku to coś, co wyróżnia ten kawałek.

PDC

https://youtu.be/7912J14tOis

Jak słychać, Holender sprawdza się dobrze zarówno w bardziej melodyjnych i komercyjnych klimatach, jak i daje sobie radę przy produkcji cięższych, techowych numerów. Doskonałym przykładem tej róznorodności są chociażby jego występy, podczas których potrafi mieszać największe swoje przeboje z muzyką techno i tech house. Będziecie mogli się o tym przekonać już wkrótce podczas kolejnego występu Oliego w Polsce – tym razem 16 listopada w katowickim Energy 2000.

emuze.me

Total
23
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?