Parookaville 2020 – Pierwsze nazwiska z lineupu imponują!

Poznaliśmy pierwsze nazwiska lineupu przyszłorocznej edycji festiwalu Parookaville. Wśród nich nie brakuje najmocniejszych graczy!

kalendarz

Lotnisko w niemieckim Weeze co roku przynajmniej kilkukrotnie gości fanów muzyki elektronicznej z całego świata. Największą uwagą cieszy się jednak organizowany od 2015 roku festiwal Parookaville, który w przyszłym roku odbędzie się w dniach 17-19 lipca. Impreza w ciągu pół dekady stała się jedną z największych na niemieckiej scenie eventowej – podczas tegorocznej edycji pojawiło się tam około 210 tysięcy osób. Organizatorzy z pewnością chcieliby pójść na rekord – a pierwsze ogłoszenia lineupowe tylko na to wskazują.

Na pierwszy ogień otrzymaliśmy już kilku headlinerów – wśród nich chociażby Armin van Buuren i Dimitri Vegas & Like Mike. Miejsca nie zabrakło także dla showmaństwa, którym charakteryzuje się Salvatore Ganacci. Bass music w tym ogłoszeniu reprezentuje REZZ, zaś muzykę trance – Cosmic Gate, Markus Schulz oraz Neelix. Poniżej znajdziecie wszystkie dotychczas ogłoszone nazwiska Parookaville 2020.

kalendarz

Parookaville 2020 – 1. faza lineup’u

Armin van Buuren
Cosmic Gate
Dimitri Vegas & Like Mike
Lari Luke
Lost Identity
Markus Schulz
Neelix
REZZ
Salvatore Ganacci
Yves V

ultra

W sumie ogłoszonych ma zostać ponad 300 artystów, którzy zagrają podczas trzech dni festiwalowych. Osoby wybierające się na miejsce mogą się spodziewać więc naprawdę sporych dylematów po opublikowaniu timetable. Będziemy na bieżąco śledzić kolejne ogłoszenia lineupowe – wszak Parookaville to coraz częstszy cel festiwalowy Polaków.

Korzystając z okazji, odsyłamy do przygotowanej przez przyjaciół z Polish Hexagonians i opublikowanej na naszych łamach relacji z edycji ubiegłorocznej. Jest co czytać!

kalendarz

kalendarz

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?