Izraelski DJ zabity podczas występu w Meksyku. W klubie doszło do strzelaniny

Proplex – izraelski artysta nurtu psy trance – został zabity przez napastników, którzy wdarli się do jednego z meksykańskich klubów podczas jego występu.

silesia beats

Mimo rozwoju cywilizacyjnego dosięgającego coraz większe połacie świata, zdarzają się miejsca i sytuacje, kiedy normalne w naszym kręgu kulturowym poczucie bezpieczeństwa przestaje być regułą. Jednym z takich miejsc okazuje się być Meksyk, o czym przekonał się w ciągu ostatniego weekendu Ronen Dahan. Izraelski DJ i producent znany jako Perplex występował ostatnio w San Luis Potosi (miasto w środkowym Meksyku). Podczas jego seta do klubu wdarło się kilku uzbrojonych napastników.

Biuro prokuratora generalnego stanu San Luis Potosi oznajmiło w oświadczeniu, że grupa uzbrojonych mężczyzn weszła do klubu na południu miasta wcześnie rano w sobotę 29 czerwca i otworzyła ogień, zabijając 45-letniego Dahana oraz raniąc trzech innych ludzi. W wyniku obrażeń w szpitalu zmarła później kolejna osoba.

jay_cluss

Tożsamość artysty została zidentyfikowana na podstawie dokumentów, które miał przy sobie. Prokuratura potwierdziła, że był obywatelem Izraela.

ultra

Po niespodziewanym ataku przestępcy opuścili budynek i obecnie ich lokalizacja jest nieznana, podobnie jak motyw, który kierował napastnikami.

Ronen urodził się we Francji, dorastał w Izrealu, a do końca życia mieszkał w Sztokholmie. Na swoim koncie miał kilkanaście albumów, a także kilka światowych tras koncertowych. Reprezentował głównie gatunek psy trance.

silesia beats

Niestety rodzina nie ma pieniędzy na transport ciała do Izraela, dlatego jego znajomy, który również jest producentem, zorganizował specjalną zbiórkę, w której prosi fanów o jakiekolwiek wpłaty, aby umożliwić godne pożegnanie i pogrzeb Dahana. Szczegóły poniżej:

“Zbierzmy się razem i pomóżmy naszemu przyjacielowi wrócić do domu na ostatnią podróż.”

Faders

kalendarz

Total
36
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?