Z okazji 5. urodzin to my rozdajemy prezenty. Zaczynamy od karnetów na Balaton Sound 2023!

Shining Beats kończy 5 lat – i z tej okazji będziemy mieć dla Was dużo prezentów! Na początek – karnety na Balaton Sound 2023.

silesia beats

Przełom czerwca i lipca to w naszej redakcji zawsze miły czas – i to nie tylko z racji otwarcia sezonu letnich festiwali. W tym momencie roku zawsze świętujemy – mniej lub bardziej hucznie – nasze urodziny. W tym roku mamy szczególną okazję, wszak Shining Beats kończy 5 lat. O ile z takiej okazji zazwyczaj jubilat otrzymuje prezenty, o tyle u nas będzie inaczej – w najbliższych tygodniach to my będziemy was nagradzać. W puli mamy bilety na eventy i festiwale, ale nie tylko. Na pierwszy rzut idzie naprawdę mocny strzał w postaci karnetów na zbliżający się wielkimi krokami Balaton Sound 2023!

Impreza odbędzie się w węgierskim Zamárdi w dniach 28 czerwca – 1 lipca, a więc w przyszły weekend. Nie zabraknie tam jak zwykle EDMowych gwiazd światowego formatu. Swoją obecność nad jeziorem Balaton zapowiedzieli między innymi Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike, Hardwell, Charlotte de Witte, KSHMR, Tiësto, Don Diablo, Carl Cox, Adam Beyer, Tchami, ARTBAT oraz Joris Voorn. To jednak nie koniec – swoje takeovery planują między innymi Q-Dance, W&W i ich brand Rave Culture, formacja Claptone z brandem Masquerade oraz lokalny kolektyw basowy Next Level. Oprócz tego na aż trzech scenach muzykę house i techno zaoferuje festiwal B My Lake, który w tym roku współpracuje z Balaton Sound.

jay_cluss

Trzy podwójne karnety dla was

Warto więc zainteresować się sprawą, szczególnie, że do rozdania mamy aż trzy podwójne karnety na wszystkie cztery dni imprezy. Obecnie jeden karnet w polskiej sprzedaży (prowadzi ją TicketClub) kosztuje około 1220 zł, więc tym bardziej gra warta jest świeczki. A nawet dwóch, bo – przypomnijmy – karnety są podwójne. Aby mieć szansę na zgarnięcie okazji na dobrą zabawę po kosztach, należy:

ultra

  • obserwować nasze konto na Instagramie (@shiningbeats)
  • udostępnić post na swoim insta stories i oznaczenie @shiningbeats
  • oznaczenie w komentarzu pod postem konkursowym osoby, którą zabierze się na Balaton Sound 2023 w razie wygranej

Rozdajka trwa do 22 czerwca do godziny 12:00. Tego samego dnia ogłosimy wyniki. Jest to zabawa last minute, dlatego prosimy o przemyślane branie udziału. Regulamin znajdziecie pod tym linkiem.

kalendarz

silesia beats

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?