Kolejny nowy festiwal – tym razem na koniec lata. Pierwsze informacje o On Air Festival

Agencja Follow The Step planuje na końcówkę wakacji w Warszawie nowe muzyczne wydarzenie – On Air Festival.

2sher

Agencja Follow The Step planuje na końcówkę wakacji w Warszawie nowe muzyczne wydarzenie – On Air Festival. Dotychczasowe zapowiedzi wskazują na to, że możemy się spodziewać czegoś multigatunkowego.


Fani muzyki w Polsce nie powinni narzekać na ilość letnich wydarzeń. Już w tym momencie portfele niektórych stałych uczestników festiwali płaczą na samą myśl o nadejściu sezonu. Najważniejszymi pozycjami aktualnie są produkcje Alter Artu – takie jak Open’er Festival, Orange Warsaw Festival i Kraków Live Festival, jak i multigatunkowe dziecko Follow The Step – FEST Festival oraz mniejsze Wisłoujście. Na wcześniej wymienionych imprezach nie brakuje reprezentantów muzyki elektronicznej, jednak mamy też wydarzenia dedykowane takim klimatom. Wiele z nas nie może przegapić takich wydarzeń, jak Heartbeat Festival czy Sunrise Festival, o rzeszy mniejszych eventów nie wspominając.

emuze.me

Na ten moment Warszawa jest punktem na festiwalowej mapie Polski, gdzie fani muzyki zaczynają swój letni sezon. Orange Warsaw Festival jest marką, która od lat ma swoje miejsce w stolicy. Na scenie co roku znajdziemy czołowych lokalnych, jak i zagranicznych artystów. Bardzo prawdopodobne, że podobnie będzie z nową imprezą. Tym razem odpowiada za nią agencja Follow The Step, która zgłosiła się niejako “na ochotnika” na stanowisko organizatora eventu zamykającego sezon letni.

Czym jest On Air Festival?

On Air Festival jest nową imprezą, która odbędzie się na terenie Warszawy. Tak, jak Orange Warsaw Festiwal ma miejsce na początku czerwca, tak nowe wydarzenie od Follow The Step zostało zapowiedziane na wrzesień. Organizator tego festiwalu na swoim koncie ma już FEST Festival, który w szybkim czasie stał się potencjalnym konkurentem dla Open’era. Zeszłoroczna edycja śląskiej imprezy podbiła serca fanów letnich imprez. Sukces tego wydarzenia prawdopodobnie skłonił do powołania do życia nowego dziecka.

ultra

Co wiemy o wrześniowej imprezie? Właściwie niewiele. Domyślamy się po nazwie, że festiwal będzie miał miejsce na świeżym powietrzu. Oprawa graficzna On Air Festival może nam sugerować chęć dotarcia do szerokiej publiki, podobnie jak ma to miejsce na FEST Festivalu. Przypomnijmy – na śląskiej imprezie znajdziemy przedstawicieli wielu gatunków muzycznych. Tam swoje miejsce odnajduje między innymi pop, alternatywa, rap, a klimaty elektroniczne znajdziemy tak na głównych scenach, jak i osobno stworzonych Kręgach Tanecznych. Czy szykuje się mniejszy brat imprezy znanej z Parku Śląskiego? O kolejnych informacjach związanych z festiwalem będziemy informować na bieżąco. Więcej dowiemy się już 6 kwietnia o godzinie 11:00.

emuze.me

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?