Startuje Polish DJs Chart! Przedstawiamy szczegóły rankingu

Już w poniedziałek 18 listopada rusza głosowanie Polish DJs Chart. Postanowiliśmy przybliżyć Wam zasady rankingu. Niech wygra najlepszy!

sunrise

Już w poniedziałek 18 listopada, chwilę po północy rusza pierwsza edycja całkiem nowego głosowania Polish DJs Chart. Będzie to nowatorski projekt – po raz pierwszy ma bowiem miejsce współpraca tak wielu podmiotów medialnych przy takim projekcie. Projekt tworzą najpopularniejsze obecnie serwisy o tematyce EDM – 4Clubbers, Essential Music, Homies, XONI On Air oraz pomysłodawca – Shining Beats. Największy udział w tym projekcie będziecie mieli Wy. Wasze głosy wyłonią pięćdziesięciu DJów i producentów z Polski, którzy zasłużyli na Wasze największe uznanie.

Jak głosować?

Po przejściu na stronę polishdjschart.pl wystarczy kliknąć przycisk “zagłosuj“. W ten sposób zalogujecie się za pomocą swojego konta na Facebooku, co da Wam możliwość oddania swoich głosów. Następnie w pięciu polach należy wpisać aliasy swoich ulubionych, polskich DJ-ów i producentów. Kolejność ma znaczenie – DJ z pierwszego pola otrzyma 5 punktów, DJ z drugiego 4 punkty etc.. Przed oddaniem swojego cennego głosu należy pamiętać o zwróceniu uwagi na pisownię aliasu i wprowadzić ją poprawnie. Trzeba również pamiętać, że na jednego artystę nie można głosować więcej niż raz.

kalendarz

Na nieuczciwe zagrywki nie ma miejsca!

Moźe zdarzyć się sytuacja, w której któryś z DJów biorących udział w Polish DJs Chart może posunąć się do nieuczciwych zachowań w celu zdobycia wysokiego miejsca. Wszystkich zaniepokojonych uspokajamy – głosy pochodzące z podejrzanych miejsc nie będą brane pod uwagę i jest to merytorycznie zabronione. Wszystko zostanie wyjaśnione w regulaminie, który znajdziecie od 18 listopada na polishdjschart.pl,

kalendarz

Wixie mówimy NIE!

Wielu zainteresowanych głosowaniem z pewnością obawiało się, że ranking mogą wygrać osoby reprezentujące tzw. “wixę”. Mamy świadomość, że ta muzyka w pewnych kręgach jest popularna, toteż nikomu nie zabraniamy bawić się tak, jak chce. Nie uważamy jednak “wixy” za element kultury elektronicznej muzyki tanecznej, którą staramy się promować na łamach klubowych mediów. Właśnie dlatego postanowiliśmy o nieuwzględnianiu w rankingu artystów aktualnie reprezentujących tzw. “wixę” rozumianą, jako charakterystyczny i powszechnie znany rodzaj muzyki i zabawy.

Kiedy poznamy wyniki?

Możliwość głosowania w plebiscycie Polish DJs Chart skończy się 15 grudnia o godzinie 23:59. Po zliczeniu wszystkich punktów i głosów poznamy top 50 najpopularniejszych DJ-ów z Polski. Rezultaty głosowania ujawnimy 20 grudnia na oficjalnych profilach Polish DJs Chart na Facebooku i Instagramie. Znajdziecie je również na kanałach komunikacji organizatorów. Więcej informacji na ten temat poznacie już wkrótce.

sunrise

kalendarz

Total
18
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?