Przedsprzedaż biletów na UNTOLD 2024 nie bez kłopotów. Burza w komentarzach

10 tysięcy karnetów na UNTOLD 2024 zostało wyprzedanych – ale presale nie obył się bez problemów, o których alarmują potencjalni uczestnicy.

kalendarz

Tegoroczna edycja festiwalu UNTOLD okazała się niemałym sukcesem – podobnie zresztą, jak poprzednie. Rumuńska impreza z buta weszła do europejskiej czołówki i nic nie wskazuje na to, aby ta sytuacja miała ulec zmianie. Ale nawet mocnym graczom może się powinąć noga – o czym przekonali się właśnie organizatorzy czołowego rumuńskiego festiwalu.

Niskie ceny…

We wtorek (12 września) ruszyła pierwsza pula przedsprzedaży biletów na UNTOLD 2024. Karnet na wszystkie cztery dni wydarzenia kosztował – uwaga – 99 euro z podatkami. Jest to cena zaskakująco niska, zważywszy na poziom lineup’u z tego roku. Przypomnijmy – headlinerami UNTOLD 2023 byli między innymi Imagine Dragons, Armin van Buuren, David Guetta oraz Martin Garrix.

emuze.me

Aby mieć możliwość zakupu, należało dokonać uprzednio rejestracji na stronie internetowej festiwalu. Organizatorzy nie podali jeszcze daty przyszłorocznej edycji, ale i tak 10 tysięcy biletów rozeszło się w niemal dobę – w środowy poranek ogłoszony został sold out. I tutaj historia mogłaby się zakończyć – ale niestety, nie obyło się bez problemów.

…ale też kłopoty

Sekcje komentarzy pod postami festiwalu UNTOLD na Facebook’u i Instagramie zapełnione są głosami o problemach z zakupem biletów w przedsprzedaży. Przynajmniej część osób, która otrzymała na swój adres mailowy kod uprawniający do zakupu wejściówek, nie mogła z niego poprawnie skorzystać. Niektórzy donoszą o braku możliwości wniesienia opłaty, inni zaś o tym, że ich płatność procesuje się przez wiele godzin – znacznie dłużej, niż zwykle. Mało tego – osoby, które napotkały problemy, przy ponownej próbie nie mogły już skorzystać z otrzymanych voucherów.

ultra

Organizator na tą chwilę nie odnosi się publicznie do tematu, odsyłając osoby mające problem ze swoimi voucherami na swój adres mailowy.

Pod postami można znaleźć także komentarze osób, którym proces zakupu się udał. Niestety, w porównaniu do wpisów mówiących o problemach jest to zaledwie garstka.

Będziemy śledzić rozwój sytuacji.

kalendarz

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?