Przyszłoroczne Tomorrowland Winter będzie inspirowane… letnią edycją z roku 2017

Motyw Amicorum Spectaculum powraca do uniwersum festiwalu Tomorrowland. Tym razem będzie to inspiracja dla Tomorrowland Winter 2024.

PDC

Globalne ocieplenie dotarło do branży festiwalowej? Organizatorzy czwartej edycji Tomorrowland Winter postanowili bowiem zainspirować się letnią edycją sprzed niemal 7 lat. Nie chodzi tu jednak o wprowadzanie letniego klimatu w sam środek Alpe d’Huez – choć niektórzy pewnie by sobie tego życzyli. Twórcy festiwalu postanowili natomiast na nowo wykorzystać motyw Amicorum Spectaculum.

Mityczny klimat na Tomorrowland Winter

Tomorrowland Winter już po raz czwarty zaprasza fanów muzyki elektronicznej na tygodniowy pobyt w górach, podczas którego uczestnicy będą mogli nie tylko bawić się przy muzyce światowej sławy artystów, ale także uprawiać swoje ulubione sporty zimowe. W marcu tego roku w wysokich Alpach, na wysokości ponad 2 tysięcy metrów nad poziomem morza występowali między innymi Afrojack, Steve Angello i R3HAB. Ich sety znajdziecie poniżej.

emuze.me

Przyszłoroczna edycja odbędzie się w dniach 16-23 marca 2024, standardowo we francuskim ośrodku narciarskim Alpe d’Huez. Główna scena ma nawiązywać do mitycznego motywu Amicorum Spectaculum, znanego z letniej odsłony festiwalu z 2017 r.

Bilety już dostępne!

7-dniowe pakiety na Tomorrowland Winter 2024 trafiły do sprzedaży w sobotę 23 września. Z kolei pakiety 4-dniowe są dostępne od soboty 30 września. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu.

PDC

Planując pobyt w Alpe d’Huez warto skorzystać z Tomorrowland Winter Simulator, który pozwala na tworzenie własnych pakietów podróży z szeroką gamą opcji transportu i zakwaterowania. Wszystkie pakiety obejmują karnet na wyciąg i narty oraz regularny bilet wstępu na teren festiwalu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak przypomnieć sobie poprzednią edycję i czekać na kolejne szczegóły!

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?