Rampage Open Air 2023 ujawnia pierwszą, potężną pulę artystów. Poznaliśmy ponad 150 aliasów!

Organizatorzy największego basowego wydarzenia w naszej części świata wjeżdżają z ponad 150 artystami w pierwszej puli lineup’u.

2sher

Rampage kojarzone jest głownie z marcową, halową imprezą pełną drum and bassu i dubstepu. Jednak marka ta w swoim kalendarzu ma o wiele więcej do zaoferowania. Takeoverów nie brakuje na letnich festiwalach, a jeden z nich będzie ma regularnie miejsce podczas letniej edycji Tomorrowland. Wakacyjny, bassowy klimat na świeżym powietrzu w pełnej krasie będzie możliwy do osiągnięcia także podczas kolejnej edycji Rampage Open Air. Właśnie poznaliśmy pierwszą fazę lineupu, a ilość ogłoszonych aliasów budzi podziw.

Ile?!

Rampage Open Air reklamuje się jako największa we wszechświecie impreza pełna drum and bassu i dubstepu. I nikt nawet nie śmie zaprzeczyć temu stwierdzeniu – szczególnie po publikacji pierwszej fazy tegorocznego lineupu. Na ten moment znajdujący się terenie belgijskiego Lommel Kristalpark przejmie ponad 150 artystów – występujących solowo, jak i w formułach b2b, bądź reprezentując kolektywy. Niektóre większe festiwale na swoich finalnych plakatach nie mogą pochwalić się taką ilością aliasów.

emuze.me

Pierwszymi headlinerami czerwcowo-lipcowej imprezy zostali Subtronics i Wilkinson, czyli jedni z czołowych reprezentantów gatunków – odpowiednio – dubstep i drum and bass. Na liście bezpośredniego wsparcia znaleźli się między innymi.: A.M.C, Apashe z występem w formule live, Eptic, Funtcase z show wizualnym, Metrik w b2b z Grafixem, Modestep z setem pełnym klasyków, Ray Volpe czy Sullivan King.

Pełna lista artystów dostępna jest na plakacie poniżej. Przy takiej pokaźnej ilości aliasów fani bass music na pewno znajdą co najmniej kilka ulubionych aktów.

ultra

Lato w Belgii

Jeśli chcecie rozpocząć wakacje na Rampage Open Air, na karnet trzeba przygotować przynajmniej 600 zł (119 euro w pierwszej puli). W sprzedaży są dostępne również weekendowe wejściówki VIP w cenie około 700 zł (145 euro w drugiej puli). Dla osób chętnych na szybki wypad, jednodniowe uczestnictwo w imprezie to wydatek od 220 zł. Organizator oferuje też pakiety żywnościowe oraz oferty noclegu – w tym camping czy miejsca w hotelach. Bilety, jak i ceny dodatkowych usług znajdziecie na stronie wydarzenia.


foto: B2 Photography

emuze.me

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?