Spotify Top 100

Chyba nie musimy mówić, jak dużą popularnością cieszy się audycja radiowa A State Of Trance, za którą stoi Armin van Buuren. Holender nieprzerwanie od 2001 roku dostarcza co tydzień dawkę energii wielu fanom muzyki trance na świecie. ASOT cieszy się również ogromną popularnością w Polsce, gdzie znajduje się chyba jedna z największych baz fanów tego gatunku. Tym bardziej dziwił nas fakt, iż head honcho Armada Music nie zaprosił nigdy do guestmixu w audycji żadnego artysty z naszego kraju. Ta sytuacja dzisiaj w końcu ulegnie zmianie!

Historyczna chwila

Właśnie w czwartkowy wieczór do studia Armina van Buurena po raz pierwszy zawita polski artysta! Mowa tutaj o Damianie Strugarku aka Robbie Seedzi, który od dłuższego czasu robi niezwykle dobrą robotę na polskiej scenie muzyki Trance. Do tej pory jego produkcje ukazywały się w takich labelach jak chociażby Blue Soho czy Armada Music. Istotna w tym wszystkim jest również jego bliska współpraca z Andrew Rayelem.

Poznański producent, jako pierwszy Polak w historii, zagra dziś gościnny set w 1012. epizodzie A State Of Trance u boku Rubena de Ronde i samego Armina van Buurena. Jest to moment z pewnością warty zanotowania!

Transmisja wystartuje już o godzinie 20:00

Few years back when I was watching ASOT episodes, I could only dream about to stand there in the studio arm to arm with…

Opublikowany przez Robbie Seed Czwartek, 15 kwietnia 2021

Spotify Top 100