kontakt

Techno do mainstreamu przeniknęło już jakiś czas temu i wciąż ma się tam dobrze. Coraz więcej artystów próbuje łączyć swój dotychczasowy styl z bardziej mroczniejszą odsłoną. Nie brakuje też jednak tych, którzy z niegdyś undergroundowego nurtu przebili się na salony. Taką artystką jest bez wątpienia Deborah de Luca, która na popularyzacji techno mocno zyskała. Teraz Włoszka jeszcze bardziej zapadnie w pamięci osobom, które niekoniecznie śledzą scenę techno. Wszystko to za sprawą odświeżenia trance’owego klasyka.

Legendarny utwór

Włoska producentka na swój warsztat wzięła jedną z najbardziej znanych melodii, i to nie tylko dla fanów muzyki trance. Mowa tu o „Children” autorstwa Roberta Miles’a, które nieraz można usłyszeć nawet w polskich radiostacjach.

Utwór z 1995 roku został odświeżony i przystosowany do dzisiejszych standardów muzyki techno, które mocno weszły do mainstreamu.

Taka odmiana „dzieci” z pewnością może podbić nie tylko streamingowe playlisty, ale i również festiwalowe parkiety, gdyż znana wszystkim doskonale melodia może porwać niejednego do tańca. To doskonale pokazuje fakt, iż odświeżanie starych melodii wciąż nie jest złym pomysłem. Tylko w 2022 roku najbardziej znana produkcja zmarłego w 2017 roku Robert’a została odświeżona i wrzucona na portale streamingowe aż czterokrotnie.

Odświeżenie Deborah de Luca kultowego motywu „Children” możecie przesłuchać poniżej.

kontakt