Startuje Shining Beats Podcast! Na pierwszy ogień panowie z FRKNTN

Startujemy z shiningowym podcastem! Co miesiąc będziemy mieć dla Was kilkadziesiąt minut rozmowy z czołowymi postaciami sceny EDM.

sunrise

Wiosna się zbliża – a to oznacza czas zmian i nowości. My również postanowiliśmy pójść tym tropem i zaprezentować Wam coś zupełnie nowego. W ostatnich miesiącach podcasty mocno zyskały na popularności, dlatego postanowiliśmy spróbować sił właśnie w tym aspekcie działalności internetowej. I oto jest – Shining Beats Podcast.

Co to w ogóle będzie?

Co miesiąc w pomarańczowo-czarnym studiu studenckiego radia UJOT FM (ale kto wie, może również w innych sceneriach) będziemy gościć czołowe postaci polskiej sceny EDM. Co ważne – nie chcemy ograniczać się do tych, którzy rozkręcają imprezy za DJką czy wydają kolejne single w polskich i zagranicznych labelach. Naszym celem jest przedstawianie szerszej publice tego, co najbardziej interesujące w polskim życiu klubowo-festiwalowym. Spodziewajcie się niespodziewanego!

kalendarz

Gośćmi pierwszego odcinka kolektyw FRKNTN

W pierwszym odcinku gośćmi Patryka Wojtanowicza, redaktora naczelnego Shining Beats, są I.GOT.U, DNF oraz duet TWISTERZ – czyli kolektyw FRKNTN. Panowie są właśnie w trakcie swojej karnawałowej trasy koncertowej i w drodze między występami udało im się zajrzeć na krakowski Ruczaj, aby w blisko pięćdziesięciominutowej rozmowie odsłonić się przed Wami nieco bardziej niż dotychczas.

kalendarz

Dużo Wam zdradzać nie będziemy – po prostu sprawdźcie sami, jak wygląda (oraz brzmi) Shining Beats Podcast. Nie bez kozery wspomnieliśmy o brzmieniu – podcast z FRKNTN będzie bowiem naszym debiutem na Spotify. Dotychczas publikowaliśmy tam playlisty – teraz dochodzą do tego podcasty. Gorąco zapraszamy do słuchania i oglądania!

To będzie gorąca wiosna

Co istotne – to nie jedyna nowość, którą szykujemy dla Was na naszym YouTube w najbliższych tygodniach. W marcu zaprezentujemy Wam bowiem odświeżoną formę serii, którą realizowaliśmy na Facebook’u w pierwszych miesiącach naszej działalności. Warto więc być na bieżąco z naszym kanałem YouTube – możecie go zasubskrybować, klikając tutaj.

sunrise

kalendarz

Total
34
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?