kontakt

Naszym celem przy realizacji Shining Beats Podcast jest pokazywanie wam nie tylko najbardziej popularnych postaci świata muzyki elektronicznej. Udało nam się już zaprosić kilka osób, którym do bywania na afiszach dość daleko, ale które istotny wpływ na wygląd naszej sceny mają. Tym samym gośćmi Patryka Wojtanowicza byli już między innymi Kasper Jabłoński czy Bart Qukx. Z kolei w najnowszym odcinku naszej pogadankowej serii będziecie mieli okazję poznać kogoś, kto w muzyce popowej i alternatywnej cieszy się sporą renomą, ale fani elektroniki dopiero zaczynają go poznawać.

Człowiek orkiestra

Tym kimś jest Mikołaj Trybulec – producent i songwriter, działający w ramach duetu Linia Nocna, a także w solowym projekcie Tribbs. Na jego koncie jest już kilka utworów, które brały udział w konkursach piosenki Eurowizji, ale również współprace z takimi postaciami, jak Oliver Heldens czy Flux Pavilion. Z kolei jego największym jak dotychczas hitem pod jego aliasem jest wydane na wiosnę “Whistle” – kawałek, w którym palce maczał także sam Laidback Luke.

W podcaście dużo jest o muzyce, ale nie tylko – nie brakowało bowiem różnorakich dygresji, które urozmaiciły niemalże osiemdziesięciominutową rozmowę. Innymi słowy – jest czego słuchać (i oglądać).

Najnowszy epizod Shining Beats Podcast znajdziecie w formie video na YouTube…

…ale również w formie audio na Spotify.

kontakt