Shining Beats Top 100 – Zaczynamy głosowanie!

sunrise

Zbliża się końcówka roku, czyli najlepszy moment na różnego rodzaju podsumowania. Trzeba przyznać – rok 2018 był (i w zasadzie nadal jest) bardzo ciekawy w świecie muzyki EDM. Pojawiło się wielu interesujących artystów, polscy producenci zaczęli z coraz większymi sukcesami przebijać się do światowych wytwórni, a polska scena eventowa przyniosła wielu emocji. Co prawda nie tylko tych pozytywnych, ale przynajmniej nie było nudno.

My jednak postanowiliśmy skupić się na tym pierwszym aspekcie. Jesteśmy po ludzku ciekawi, kogo najbardziej cenicie wśród światowych DJów i producentów. Stąd pomysł na Shining Beats Top 100 – coś, co (mamy taką nadzieję) będzie odbywać się już co rok.

kalendarz

W skrócie:
– głosowanie startuje dziś (17 listopada) o północy i trwa do niedzieli, 2 grudnia, do 23:59
– zasady takie same, jak przy DJ Mag Top 100 DJs (po zalogowaniu przez Facebooka możecie wpisać pięciu artystów, którzy Waszym zdaniem zasługują na uznanie, przy czym liczy się kolejność wpisanych artystów)
– w niedzielę (16 grudnia) odbędzie się specjalny livestream, podczas którego zostanie rozstrzygnięty plebiscyt, a także rozdane zostaną nagrody w ramach kilku ciekawych konkursów, które na tą okoliczność szykujemy

kalendarz

Wszystko jasne? W takim razie zapraszamy do oddawania swoich głosów tutaj.

sunrise

kalendarz

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?