80 godzin setów na żywo prosto z Amsterdamu – trwa SLAM! Mixmarathon XXL!

kalendarz

Mamy to – kolejna edycja Amsterdam Dance Event rozpoczęta! Oprócz labeli, DJów, producentów, klubów i aktywistów klubowych, do akcji wchodzą także media – serwisy internetowe, stacje radiowe czy nawet telewizja. Jednak holenderska rozgłośnia SLAM!, zwykle mocno sfokusowana na muzykę elektroniczną, wychodzi względem konkurencji krok w przód!

Od środy od godziny 16:00 stacja prowadzi radiowy maraton muzyki miksowanej, i to – nomen omen – w rozmiarach XXL, bo zabawa zakończy się w sobotę o północy, a to daje nam w sumie 80 godzin setów na żywo. Przynajmniej tak wynika z lineup’u, który znajdziecie poniżej, bo oficjalna strona radia w swoim artykule mówi o 75 godzinach.

kalendarz

Lineup wypełniony jest po brzegi największymi talentami, wielkimi gwiazdami i legendami muzyki elektronicznej! W momencie pisania artykułu jesteśmy po występach takich DJów, jak Lucas & Steve, Don Diablo czy sam Armin van Buuren! A to dopiero początek… W ciągu najbliższych dni w amsterdamskim studiu radiowym pojawią się między innymi Vini Vici, Sam Feldt, Fedde le Grand, Nicky Romero, Oliver Heldens oraz Headhunterz!

kalendarz

Słuchacze będący fizycznie w Holandii mogą tego wszystkiego słuchać na falach FM czy poprzez radio cyfrowe bądź telewizję kablową, będącą głównym źródłem sygnału telewizyjnego dla tego małego kraju. Jednak fani EDM z całego świata także mogą nacieszyć swe oczy livestreamem, dostępnym na co dzień na stronie radia, a który z okazji Mixmarathonu XXL pojawił się także na portalu YouTube.

Transmisje ze studia SLAM! mają niepowtarzalny, dosyć intymny charakter – wszak nie ma tam osób postronnych. Dodatkową gratką dla potencjalnego widza są liczne zbliżenia na konsoletę, dzięki którym choć w niewielkim stopniu możemy zapoznać się ze skillsami aktualnie grającego DJa; zaś same występy toczą się na zupełnym luzie – dla przykładu Don Diablo podczas swojego seta bawił się ozdobnymi LEDami.

sunrise

Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Was do spędzenia nadchodzących dni ze SLAM! w słuchawkach czy na monitorach – szczególnie, że lineup (który w całości znajdziecie poniżej) jest naprawdę różnorodny i każdy powinien w nim znaleźć coś dla siebie. Sety w formie wideo za jakiś czas pojawią się na YouTube’owym kanale radia, jednak najszybciej – bo po kilkudziesięciu minutach od emisji – pojawiają się one pod adresem slam.lusa.pl.

https://www.youtube.com/watch?v=RMJ2jQPfFCE

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?