Snoop Dogg pojawi się na nowym albumie Calvina Harrisa. Mamy preview utworu!

“Funk Wav Bounces vol. 2” będzie pierwszym albumem od 5 lat, który wyda Calvin Harris. Znamy pierwszego gościa!

re2sh

Calvin Harris to człowiek orkiestra. Szkot na swoim koncie ma wiele radiowych hitów i pięć studyjnych albumów. Ten ostatni ukazał się w 2017 roku. Teraz po pięciu latach artysta ogłosił, że latem wyda swój kolejny album. Mimo iż nie znamy jeszcze dokładnej daty wydania  “Funk Wav Bounces vol. 2” to znamy pierwszego gościa, który znajdzie się na krążku.

Drugi raz

Pierwszym znanym artystą, który zagości na szóstym krążku Harrisa jest Snoop Dogg. Nie będzie to pierwsze spotkanie szkota z Amerykaninem, gdyż w 2017 roku w albumie “Funk Wav Bounces vol. 1” znalazł się ich wspólny numer “Holiday”. Teraz po pięciu latach panowie ponownie połączyli siły. W krótkim wideo, który można znaleźć w internecie słychać, jak miłośnik jointów mówi: “Panie i panowie, chłopcy i dziewczęta, chciałbym was powitać w doświadczeniu Snoop Dogga, Calvina Harrisa”. 25-sekundowy preview nie odsłania niestety nic więcej. Musimy więc poczekać na oficjalne wydanie.

Kto jeszcze?

Na ostatnim albumie Calvina Harrisa znalazło się sporo gości. Prócz wspomnianego już Snoop Dogg’a zagościli min Travis Scott, Katy Perry, Ariana Grande czy Nicki Minaj. Tego, kto zagości na “Funk Wav Bounces vol. 2” jeszcze do końca nie wiemy, lecz jesteśmy przekonani że ponownie będzie to gwiazdorska obsada. Album, który ma się ukazać w tegoroczne lato może odnieść równie duży sukces, jak ten poprzedni.

re2sh

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?