Sound Rush zapowiadają zupełnie nowy singiel oraz… debiutancki album!

Holenderski duet podczas swojego występu na Qlimax ogłosił, że w przyszłym roku światło dzienne ujrzy ich debiutancki album.

kalendarz

Bracia Jeroen & Martijn Boeren to osoby, które w ostatnim czasie mocno mieszają na hardstyle’owej scenie. Projekt Sound Rush, za który odpowiadają, cieszy się coraz większą popularnością wśród fanów 150 BPM. Na ostatniej edycji Qlimax (na której zresztą Shining Beats miało okazję być – relacja wkrótce) panowie zapowiedzieli, że szykują debiutancki album.

Wielka niespodzianka podczas Qlimax

To był drugi występ bliźniaków podczas tej kultowej już serii imprez. Prócz swoich starszych produkcji, bracia zaprezentowali zupełnie nowy utwór o wymownym tytule Brothers.

emuze.me

Panowie podzielili się również dobrą nowiną o swoim debiutanckim albumie, który światło dzienne ujrzy w przyszłym roku. Informacja pojawiła się także na social mediach formacji.

Niezwykle dumnie ogłaszamy, że w 2020 roku wydamy nasz pierwszy album. Nigdy nie sądziliśmy, że dojdziemy tak daleko. Osiągnęliśmy tak wiele pięknych chwil, ale album dopiero przed nami. Nie zawiedziemy Was, obiecujemy.

Sound Rush

Na razie niewiele wiadomo

Na chwilę obecną niewiele wiemy na temat nadchodzącego krążka, prócz tego, że ma być wydany w przyszłym roku. Ile znajdzie się na nim produkcji i czy pojawią się jacyś goście – to wszystko to na razie wielka tajemnica. Więcej szczegółów o debiutanckim albumie Jeroena i Martijna poznamy już zapewne w przyszłym roku. Nie możemy się doczekać – wszak panowie naprawdę dają radę!

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?