Don Diablo, Major Lazer i Alison Wonderland w soundtracku do FIFA 20!

Soundtrack do tegorocznej piłkarskiej gry ze stajni Electronic Arts zawiera wiele EDMowych numerów, głównie w ramach zupełnie nowego trybu Volta.

kalendarz

Muzyka elektroniczna z roku na rok staje się coraz popularniejsza. Coraz częściej trafia też do rozgłośni radiowych, nierzadko przebijając się na pierwsze miejsca list hitów. To jednak nie jedynie miejsce, gdzie można natknąć się na brzmienia artystów znanych z wielkich festiwali. Po EDM sięgają też producenci gier, którzy umieszczają je w soundtrackach swoich produkcji – wśród nich chociażby EA Sports, wydająca co roku najpopularniejszy na świecie symulator gry w piłkę nożną z serii FIFA.

W soundtracku tegorocznej edycji – nazywającej się FIFA 20 – oprócz mniej lub bardziej znanych artystów reprezentujących szerokie spektrum gatunkowe, znalazło się wielu DJów i producentów z naszego poletka.

kalendarz

Szczególną uwagę przykuwa soundtrack trybu Volta, przywołującego wydane dobrych parę lat temu tytuły z serii FIFA Street. To właśnie tam będzie można usłyszeć sporą dawkę EDMu – w tym między innymi “Confess To Me” od Disclosure i Jessie Ware, Don Diablo i jego “People Say“, Alison Wonderland z “Here 4 U” czy Major Lazer ze swoim najnowszym singlem “Que Calor”.

ultra

To jednak nie koniec, bo wśród interesujących artystów ujętych w soundtracku znaleźli się również między innymi Baauer, Benny Benassi, Kaskade, Cheat Codes, Chris Lake, Daddy’s Groove, Deorro, Flume, Mura Masa, Zeds Dead, Jauz oraz Wolfgang Gartner. Jak podaje w oficjalnym soundtracku EA, cały soundtrack liczy sobie ponad 100 pozycji. Już teraz możecie go posłuchać – producent udostępnił bowiem oficjalne playlisty na portalach streamingowych – SpotifyApple Music oraz Deezer.

Natomiast na samą grę wielbiciele FIFY muszą jeszcze chwilkę poczekać, gdyż premiera najnowszej odsłony przewidziana jest na 24 września. Patrząc na gry czujemy, że niejeden fan z przyjemnością będzie haratał w wirtualną gałę w akompaniamencie EDMu rodem z oficjalnego soundtracku.

kalendarz

kalendarz

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?