Spinnin’ Records wypuszcza własną wtyczkę VST. Bardzo przydatna rzecz dla młodych producentów!

sunrise

Świat EDM widział już wielu artystów, którzy postanowili wydać swój autorski plugin do produkcji muzyki. Sausage Fattener od Dada Life czy Kickstart autorstwa Nicky’ego Romero oraz wiele innych wtyczek tego typu z czasem stały się podstawowym narzędziem do wykonania jakościowego imprezowego utworu. Niezależnie od tego, czy autorem tracka był domorosły, ambitny twórca, czy doświadczony artysta – najprawdopodobniej każdy z nich chociaż raz użył w swoim projekcie zewnętrznej aplikacji udostępnionej przez kolegę z branży. Swoich sił w tej kwestii postanowiła spróbować również jedna z największych wytwórni EDM – Spinnin’ Records.

Co można zrobić przy pomocy tej wtyczki? Odpowiedź jest bardzo prosta. BASE, bo tak nosi nazwę plugin autorstwa holenderskiego labelu, jest syntezatorem, za którego pomocą możemy wykręcić stopę lub bass. Co więcej, pozwala on rozwiązać jeden z większych problemów dla uczących się fachu producentów, którzy wysyłali dema do wytwórni – mianowicie za pomocą wtyczki możemy odpowiednio zgrać ze sobą to, co wcześniej tam stworzyliśmy.

kalendarz

Więcej szczegółów dotyczących działania wtyczki znajdziecie poniżej – poradnik prowadzi Alpharock, jeden z członków załogi Spinnin’.

ultra

BASE jest dostępny w formatach VST, VST3 i AU zarówno na Windowsa jak i na Maca w wersji 64-bitowej. Jeżeli chcecie wypróbować nowy plugin autorstwa Spinnin’ Records, macie możliwość skorzystania z 14-dniowej wersji Trail. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?