Spinnin’ Sessions w Polsce! Już w styczniu impreza z mocnym lineupem i śmiesznie tanimi biletami

Spinnin’ Records w końcu w naszym kraju! 17 stycznia 2020 roku w klubie Discoplex A4 odbędzie się pierwsza polska impreza pod marką Spinnin’ Sessions.

sunrise

Rok 2019 był naprawdę intensywny na rynku eventowym – ale już teraz wiemy, że rok 2020 będzie pod tym względem jeszcze ciekawszy. Konkurencja nie śpi – nie dziwi więc to, że imprezy klubowe czy festiwale są realizowane z coraz większym rozmachem. To rodzi pole do wejścia na nasz rynek międzynarodowych marek, które znamy z krajów zachodniej Europy czy Stanów Zjednoczonych. Jedną z nich jest Spinnin’ Sessions.

Wszystko zaczęło się od podcastu – od maja 2013 roku co tydzień prezentowane są w nim najświeższe EDMowe utwory oraz gościnne występy DJów i producentów. W tym samym roku nazwę Spinnin’ Sessions przyjęła seria eventów, która wystartowała w Miami, by potem odwiedzić wiele różnych zakątków świata. Jednym z przystanków przyszłorocznego tournee będzie Polska.

kalendarz

Spinnin’ Sessions w końcu w Polsce!

O tym, że PMG Group planuje ściągnąć serię Spinnin’ Sessions do naszego kraju, w branży wiadomo było od kilku miesięcy. Jednak dopiero teraz poznaliśmy wszystkie konkrety. Pierwszy polski event pod marką najpopularniejszego labelu z EDM na świecie odbędzie się w piątek, 17 stycznia 2020 roku. Już teraz możemy spodziewać się naprawdę solidnego opakowania imprezy. Wszystko z racji tego, że miejscem wielkiej premiery będzie klub Discoplex A4, położony w miejscowości Pietna koło Krapkowic w województwie opolskim. Jeden z największych klubów Europy dysponuje bowiem laserami, wyrzutniami CO2 czy efektami pirotechnicznymi – a to z pewnością tylko wzmocni wrażenia.

kalendarz

Lineup adekwatny do rangi eventu

Na wysokim poziomie jest również lineup. Podczas pierwszej edycji Spinnin’ Sessions wystąpią bowiem Moguai, Steff Da Campo oraz Ibranovski. Jako support wystąpią reprezentanci PMG: Adam De Great i Patrick Moreno, a także Mister – rezydent A4.

Bilety zaskakująco tanie

Z pewnością wiele osób obawiało się cen biletów na wydarzenie z serii Spinnin’ Sessions. Jak się okazuje – niesłusznie, bowiem cena 20 złotych za wejściówkę na imprezę z takim lineupem jest, obiektywnie mówiąc, śmiesznie niska. Przedsprzedaży nie ma, bilet będzie trzeba kupić na bramce.

sunrise

Zbierając to wszystko do kupy – mamy naprawdę opłacalny event pod światową marką z naprawę godnym lineupem. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem.

Portal Shining Beats z dumą objął patronat medialny nad pierwszą edycją Spinnin’ Sessions w Polsce.

kalendarz

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?