Wieloletni manager Steve’a Aokiego oraz Deorro nie żyje. Miał 45 lat

Michael Theanne był managerem takich artystów, jak Steve Aoki, Deorro czy Cheat Codes. Niestety, w ostatnich dniach odszedł z tego świata.

kalendarz

Wszyscy skupiamy się przeważnie na artystach, na ich muzyce, występach oraz karierze. Często jednak nasi ulubieńcy nie byliby w tym miejscu, gdzie są, gdyby nie jedna ważna osoba – menedżer. To dzięki niemu gwiazdy mainstage’ów festiwali nieraz mogły znaleźć swój pierwszy większy booking, zagrać na pierwszym festiwalu, czy podpisać pierwszy ważny kontrakt z wytwórnią. Za działaniem gwiazd najczęściej stoi sztab ludzi, bez których nie mieliby szans osiągnąć tego wszystkiego.

W cieniu gwiazd…

Pozycja menedżera często jest niedoceniana w tej branży. Oczywiście nie chodzi o to, żeby stał się ważniejszy od didżeja, a o to, aby zdawać sobie sprawę z obecności takich osób i ich pracy, jaką wykonują dla środowiska. W niektórych przypadkach podążają ze swoim artystą od początku kariery i tworzą razem przyjacielską więź.

kalendarz

W ostatnich dniach ciężkie chwile z pewnością przeżywają Steve Aoki oraz Deorro. Obaj panowie od lat mają tego samego menedżera Michaela Theanne. Niestety, 29 lutego w Los Angeles czterdziestopięciolatek podczas powrotu do domu ze spaceru ze swoimi psami nagle upadł. Jak się później okazało, zmarł.

ultra

Michael, bardzo za tobą tęsknię. Nie mogę uwierzyć, że cię nie ma. Jesteś moim najlepszym przyjacielem. Byłeś dla mnie jak brat. Na początku zacząłeś mną zarządzać tylko dlatego, że byłeś moim pierwszym przyjacielem, kiedy nikogo nie obchodziłem. Byliśmy dwójką przyjaciół, którzy to wymyślili i kurwa, zrobiliśmy to Michael. Kurwa, zrobiliśmy to razem !!! Osiągnęliśmy nasze marzenia i cele !! Nie wyobrażałem sobie pracy z kimkolwiek innym, aż do dnia, w którym umrę. Mieliśmy tak wiele planów na przyszłość razem. Tobie zawdzięczam życie, serce i duszę. Jestem cholernie rozbity. Kocham cię bracie. Spoczywaj w pokoju. Przez resztę życia będę czuwać nad twoją córką Luną.

Steve Aoki
https://www.instagram.com/p/B9M7_I8F-4w/?utm_source=ig_web_copy_link

Bardzo cierpię. Nigdy nie sądziłem, że stracę kogoś tak ważnego dla mnie, nie tak szybko. Ten człowiek mógł przenosić góry dla mnie, przez prawie dekadę ten człowiek robił największą różnicę w moim życiu. Dziękuję za wszystko, dziękuję za bycie moim menedżerem, moim bratem, dziękuję za wiarę we mnie i wszystko, co chcieliśmy zrobić. Do zobaczenia wkrótce MT, do tego czasu odpoczywaj w pokoju.

Deorro

Oświadczenie odnośnie śmierci Michaela wystosowała także jego rodzina.

Niesamowicie ciepły, kochający i ofiarny duch Michaela wywierał wpływ na wszystkich dookoła niego. Wiemy, że wielu z was wraz z nami będzie nadal nosić Michaela w swoich sercach na zawsze. W tej chwili nasza rodzina prosi, abyśmy mogli przeżywać nagłą utratę prywatnie. Informacje na temat pogrzebu ujawnimy w przyszłości.

To była ważna postać dla obydwóch artystów

Theanne zapoczątkował międzynarodową karierę Aokiego. Sprawił że stał się wiodącym artystą EDM, zapewniając mu czołowe miejsca na głównych festiwalach, takich jak Tomorrowland i rezerwując rezydencje na Ibizie. Michael otrzymał również nominację do nagrody Grammy 2016 za pracę nad filmem dokumentalnym o Aokim – “I’ll Sleep When I’m Dead.”

kalendarz

kalendarz

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?