Brazylijski festiwal: Steve Aoki dołącza do lineupu. Steve Aoki: nie dołączam

Na całkiem nowej, brazyliskiej imprezie University Ville miał wystąpić Steve Aoki. Amerykanin zdementował jednak tę informację na swoim Twitterze.

kalendarz

Sezon na festiwalowe ogłoszenia trwa w najlepsze. Co chwilę jesteśmy zalewani kolejnymi ogłoszeniami lineup’ów przeróżnych imprez – zarówno w Polsce, jak i na świecie. Czasami jednak – serio, zdarzają się takie sytuacje – organizatorzy idą w lineup-fiction, ogłaszając występy artystów, którzy nic o tym nie wiedzą. Doskonale pokazuje to przykład amerykańskiego DJ-a i producenta Steve’a Aokiego, który rzekomo miał wystąpić w Brazylii.

https://www.instagram.com/p/B8mg4sIn87o/

Fake’owe ogłoszenie

University Ville to nowa marka imprez na brazylijskim rynku. Festival rozpocznie się 7 maja i potrwa cztery dni. Organizatorzy ogłosili pierwszą fazę lineup’u w której znaleźli się między innymi Steve Aoki, Dannic czy Lost Frequencies. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie tweet Amerykanina, w którym dowiadujemy się, że nie jest zakontraktowany na wspomnianą imprezę.

emuze.me

Do wszystkich moich brazylijskich fanów. Nie występuję na tym festiwalu i nigdy nie zostałem potwierdzony. Promotor próbuje oszukać fanów. Nie dajcie się zwieść.

Steve Aoki

Coś się, coś się popsuło…

Grafika z ogłoszeniem pierwszej fazy została już usunięta z Instagrama University Ville, lecz to nie koniec niespodzianek. Strona internetowa, która widnieje w bio profilu, również jest nieaktywna. Po tych sytuacjach możemy wywnioskować wiele informacji na temat organizacji imprezy. Polskim fanom sprawa może kojarzyć się z sytuacją odwołanego Tropical Vibe, gdzie nadal jest wiele osób, które walczą o zwrot pieniędzy za zakupione bilety. Jak zaistniały incydent wpłynie na renomę brazylijskiej imprezy, na której “miał” wystąpić Steve Aoki? To chyba nietrudne do wywnioskowania.

emuze.me

ultra

Total
39
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?