Sunrise Festival 2019 – Specjalne busy dowiozą festiwalowiczów z Kołobrzegu i okolic!

Na aż 12 trasach będą jeździć busy, które każdego dnia festiwalu będą dowozić uczestników do Podczela oraz odwozić ich po zakończonej zabawie.

sunrise

Sunrise Festival 2019 już za dwa miesiące – lotnisko w Podczelu powoli, ale skutecznie jest doprowadzane do stanu, jaki dziesiątki tysięcy fanów muzyki elektronicznej będą mogli uświadczyć w dniach 19-21 lipca. Bardzo istotną kwestią przy tym wszystkim był temat transportu z centrum Kołobrzegu na miejsce imprezy – wszak droga z dworca kolejowego do Podczela liczy w przybliżeniu około 10 km – i tego dotyczy właśnie ten tekst, w którym znajdziecie pierwsze szczegóły dotyczące zapewnianego przez organizatora wydarzenia dojazdu.

Już od dobrych kilku tygodni agencja MDT mówiła o tym, że taka możliwość będzie mieć miejsce – teraz przyszedł czas na pierwsze konkrety, które zainteresują każdego, komu nie przyjdzie w udziale mieszkać w miasteczku SunCity. Festiwalowiczom zostaną bowiem zaoferowane przejazdy busami na aż dwunastu liniach, dzięki którym uczestnicy w komfortowych warunkach zostaną dowiezieni przed bramy festiwalu oraz odwoziły po zakończonej zabawie podczas każdego z trzech dni imprezy.

kalendarz

Busy będą jeździły z i do Koszalina, Mielna, Kołobrzegu, Grzybowa i Dźwirzyna. Wybór tras i godzin odjazdu jest szeroki, zaś ceny przystępne – jedna osoba za przejazd w jedną stronę zapłaci od 20 złotych. Biorąc pod uwagę fakt, iż miejscowi taksówkarze, niemający konkurencji w postaci usług typu Uber czy Bolt, cenią sobie przejazdy w okolicach Sunrise Festival bardzo wysoko, propozycja może brzmieć naprawdę kusząco.

kalendarz

Co ważne – to nie jest jedyna forma przewozu, którą organizatorzy wydarzenia planują na tegoroczną edycję. Przekażemy Wam więcej informacji na ten temat, kiedy będą one dostępne i pewne. Tymczasem dostępna na ten moment oferta kursów, ceny, regulamin oraz bileterię znajdziecie pod tym linkiem. Natomiast bilety na sam festiwal, tak samo jak miejscówki w SunCity, znajdziecie tutaj.

foto: SkyDrone x RMVision

sunrise

kalendarz

Total
41
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?