Sunrise Festival 2019 – Paul van Dyk i Alex M.O.R.P.H. zagrają na Blue Stage!

Poznaliśmy kolejnych trance’owych artystów z lineup’u Sunrise Festival. Wśród nich są także polscy producenci! Cała szóstka zagra w piątek, 19 lipca.

sunrise

Tegoroczna edycja Sunrise Festival będzie stać pod znakiem jeszcze większej niż dotychczas różnorodności gatunkowej. Jednak wielu weteranów dobrej klubowej zabawy pamięta także o starych, dobrych czasach, kiedy to rządziła muzyka Trance.

Ku uciesze tychże osób, i tego gatunku nie zabraknie podczas imprezy. Zarówno na głównej Red Stage, jak i na dedykowanej dla trancemaniaków Blue Stage będzie można się spodziewać sporej dawki takiego grania. Czas poznać kolejnych producentów, którzy zagrają w Podczelu. Uwaga – tym razem zostały podane także pierwsze polskie nazwiska!

kalendarz


Alex M.O.R.P.H

Jest jednym z najdłużej trzymających się na rynku specjalistów od muzyki Trance na świecie. Pochodzi z Niemiec, a początki jego kariery sięgają połowy lat 90tych – z ruchomych platform będących częścią Love Parade udało mu się przenieść na sceny największych elektronicznych festiwali na świecie.
Ma na swoim koncie pięć albumów studyjnych i niezliczoną ilość singli. Przez ponad dziesięć lat wraz z Woodym van Eydenem prowadził Heaven’sGate – radio show oraz serię imprez, która zagościła w większości zakątków globu.
Alexander odwiedzi Sunrise Festival po wieloletniej przerwie.

ultra

Strona: http://www.alexmorph.com/
Facebook: https://www.facebook.com/alexmorph/
Instagram: https://www.instagram.com/alexmorph/


Nitrous Oxide

Reprezentant mocnej, poznańskiej sceny muzyki Trance. Z pewnością kojarzycie go także z innych projektów – takich jak N20, 3rd Moon, Redmoon oraz Husaria.
Krzysztof jest pierwszym Polakiem, który ma na swoim koncie skomponowanie kompilacji dla Anjunabeats – wytwórni Above & Beyond. Lista artystów, którymi inspirował się producent, jest imponująca – wśród nich między innymi Hans Zimmer, Depeche Mode i Mike Oldfield.
Dwie dekady pracy artystycznej przyniosły mu sporo sukcesów, w tym także drugi studyjny album, który został wydany kilka miesięcy temu.
Nitrous Oxide jest jednym z wielu DJów, których rozłąka z festiwalem wschodzącego słońca kończy się tego lata!

sunrise

Strona: https://n2omusic.com/
Facebook: https://www.facebook.com/nitrousn2o/
Instagram: https://www.instagram.com/chris_n2o/


Ben Nicky

Wysokiej jakości Tech Trance to znak rozpoznawczy Brytyjczyka, który od kilku lat niewątpliwie znajduje się na fali wznoszącej, będąc jednym z wiodących przedstawicieli nowej fali producentów Trance’u rodem ze Zjednoczonego Królestwa. Warta uwagi jest także jego aktywność w mediach społecznościowych i naprawdę mocna interakcja z fanami.
W ubiegłym roku podczas odbywającego się na Ibizie od dwóch dekad plebiscytu DJ Awards został okrzyknięty najlepszym Trance’owym DJem – a to mówi samo za siebie.

Strona: https://www.bennicky.co.uk/
Facebook: https://www.facebook.com/bennickymusic/
Instagram: https://instagram.com/bennicky

ultra

kalendarz


Arctic Moon

Już od najmłodszych lat wykazywał zainteresowanie muzyką. Bardzo szybko przekuło się ono w chęć produkowania własnych utworów, która przyszła w wieku szesnastu lat. Wtedy to powstał pierwszy alias Tomasza – East-NRG System. Jednak już trzy lata później poznaliśmy alias Arctic Moon, który z powodzeniem trwa do teraz.
Jego utwory to czysta mieszanka uplifting trance, trance, progressive czy tech-trance. Nietrudno je znaleźć w katalogach wydawniczych które są wydawane w wytwórniach Armina van Buurena oraz Aly & Fila.
Arctic Moon zamelduje się w Kołobrzegu po długiej przerwie.

Strona: http://www.arctic-moon.com/
Facebook https://www.facebook.com/arcticmoonmusic
Instagram https://www.instagram.com/arctic_moon/

sunrise


KhoMha

Roberto swoją przygodę z muzyką elektroniczną zaczął już w wieku 14 lat, choć już wcześniej wykazywał zamiłowanie do klubowego grania.
Jego energetyczne single są supportowane przez wielu trance’owych artystów, w tym przez Markusa Schulza, który jako jeden z pierwszych uwierzył w talent Kolumbijczyka. Jeden z jego singli – „Hydra” – zagościł nawet na ścieżce dźwiękowej filmu “Wild Card”, zaś w 2017 roku został uznany za najlepszego DJa w Kolumbii.
Swoim ostatnim występem w naszym kraju pozytywnie zaskoczył publiczność, dzięki czemu zyskał sporo nowych fanów, czekających na 19 lipca – wtedy to KhoMha zaprezentuje swoje brzmienia podczas Sunrise Festival.

Strona: https://www.armadamusic.com/artists/khomha
Facebook: https://www.facebook.com/KhoMhaMusic/
Instagram: https://www.instagram.com/khomha


Paul van Dyk

Żywa legenda muzyki Trance po raz kolejny odwiedzi Polskę!
Dzięki niemal trzydziestoletniemu doświadczeniu Niemiec wciąż dobrze wie, co w duszy gra jego fanom. I to zarówno tym starszym, dobrze pamiętającym z młodości kultowe “For An Angel”; jak i dopiero odkrywającym nowe produkcje artysty. A tych nie brakuje – w ubiegłym roku Matthias wydał kolejny studyjny album, pełny upliftowych i energetycznych melodii.
Wiele z nich będziecie mogli usłyszeć już 19 lipca w Podczelu – bowiem Niemiec powraca na Sunrise Festival!

strona: https://www.paulvandyk.com/
Facebook: https://www.facebook.com/PVD/
Instagram: https://www.instagram.com/paulvandyk

kalendarz


Już wkrótce poznamy kolejnych wykonawców. Osobiście mamy nadzieję, że w końcu otrzymamy ogłoszenia dotyczące sobotniej Red Stage 😉

Aby być na bieżąco, obserwujcie facebook’owe profile Shining Beats oraz Sunrise Festivalu!

Rozpiskę wszystkich dotychczas ogłoszonych artystów – i to z podziałem na dni i sceny – znajdziecie, klikając tutaj.

kalendarz

Total
36
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?