Sunrise Festival 2020 – W tym roku aż sześć scen!

Do startu sprzedaży biletów zostało dokładnie 2 tygodnie – a tymczasem organizatorzy Sunrise Festival zaskakują fanów EDM, ogłaszając pierwsze szczegóły.

kalendarz

Luty jest miesiącem, kiedy ciekawość dziesiątek tysięcy fanów muzyki elektronicznej w Polsce staje się jeszcze bardziej niezaspokojona. Każdy dzień miesiąca zbliża bowiem do konkretów na temat kolejnej edycji Sunrise Festival. Osiemnasta edycja największego EDMowego wydarzenia w naszym kraju zbliża się wielkimi krokami. Po wielkich przenosinach z kołobrzeskiego Amfiteatru na lotnisko w Podczelu, wiążących się z naprawdę mocnymi bookingami, poprzeczka postawiona została jeszcze wyżej.

Kilka tygodni temu na social mediach imprezy pojawił się pierwszy teaser tegorocznej edycji. Co prawda owa zapowiedź nie zapowiadała niczego konkretnego, to jednak skutecznie podgrzała nastroje na różnorakich internetowych forach.

kalendarz

Będzie sześć scen!

Teraz przyszedł czas na kolejne konkrety. Jak wynika z udostępnionego w social mediach dwudziestosekundowego filmiku, osoby mające problem z ułożeniem swojego personalnego timetable wcale nie będą mieć łatwiej. Wręcz przeciwnie – bowiem do ubiegłorocznych pięciu scen dołącza szósta – Sun Stage. W tym miejscu od razu przypomina się ostatnia edycja organizowana w kultowej lokalizacji przy ulicy Fredry. Wtedy właśnie taką nazwę nosiła główna scena, potocznie znana jako “Parking”.

ultra


Sunrise Festival 2020 odbędzie się w dniach 24-26 lipca 2020 roku w kołobrzeskim Podczelu. Sprzedaż biletów rozpocznie się w niedzielę, 1 marca. Więcej szczegółów, takich jak ceny biletów czy lineup, poznamy już w najbliższych dniach. Tymczasem zapraszamy do dołączenia do naszego facebook’owego wydarzenia, związanego z największym EDMowym wydarzeniem w Polsce.

kalendarz

foto: Gromysz

kalendarz

Total
59
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?