Nicky Romero powraca do Polski! Topowa postać progressive house’u na Sunrise Festival 2022

Jedna z czołowych postaci świata muzyki progressive house powraca do Polski. Nicky Romero wystąpi na Sunrise Festival 2022!

sunrise

Przez ostatnie dwa lata zdążyliśmy się nieco odzwyczaić od dużych EDMowych festiwali. Sytuacja wróciła jednak do względnej normy, dzięki czemu możemy się szykować na wizytę największych światowych gwiazd elektroniki w naszym kraju. Duży wkład w ten temat będzie mieć, jak zawsze, Sunrise Festival. Tegoroczna edycja już teraz obfituje w solidne ogłoszenia – dotychczas skład artystów zasiliły takie postaci, jak David Guetta, Alesso, Alok, Marshmello i ATB. Teraz lineup zasila ktoś, kogo w Kołobrzegu nie było już kilka lat – a tym kimś jest Nicky Romero.

Nicky Romero na Sunrise Festival 2022

Holenderski producent zaprezentował się szerokiej publiczności dekadę temu. Jego międzynarodową karierę otworzył przebój “Toulouse”, a miejsce na scenie EDM ugruntował collab z Avicii’m, zatytułowany “I Could Be The One”.

kalendarz

Później Nick w głównej mierze był kojarzony z muzyką progressive house. Tej w jego setach nie brakuje, choć trzydziestotrzylatek lubi próbować swoich sił w różnych gatunkach. Jego ostatni występ w Polsce miał miejsce w 2017 roku, podczas ostatniej edycji We Are The Future. Z kolei w Kołobrzegu Holender pojawił się po raz ostatni podczas Sunrise Festival 2014. Był to zresztą pierwszy jego występ w naszym kraju.

kalendarz

Nicky Romero powróci do Polski 24 lipca – jego występ uświetni ostatni dzień Sunrise Festival 2022, na Blue Stage.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „+ SUNRISE AL 2022 NICKY ROMERO SUNDAY 24.07 BLUE STAGE RMF MAXXX”

Oprócz Holendra, dziś do lineup’u dołączyli ATB, Alex M.O.R.P.H., Jordan Suckley oraz Gareth Emery.

sunrise

Lineup na ten moment został ujawniony zaledwie w około 20 procentach. Czeka nas więc jeszcze wiele dobrych informacji, w tym także tych najwyższego kalibru – i to jeszcze w tym tygodniu. Pod tym linkiem znajdziecie aktualną listę ogłoszonych dotychczas artystów, z podziałem na dni i sceny.

Sunrise już za 114 dni

Sunrise Festival 2022 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu. Będzie to pierwsza edycja realizowana w formie czterodniowej. Więcej informacji na temat eventu – podobnie jak bilety – znajdziecie na stronie organizatora.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?