Trap i dubstep po raz pierwszy ze swoją sceną na Sunrise Festival! Oto pierwsze szczegóły

Po raz pierwszy na Sunrise Festival zobaczymy scenę dedykowaną muzyce trap i dubstep. Wystąpią tam m.in. Borgore, Modestep i NGHTMRE.

sb

Już w 2019 roku mówiliśmy o tym, że zmiana miejsca odbywania się Sunrise Festival będzie mieć wpływ na różnorodność gatunkową imprezy. I istotnie tak było – dzięki większym możliwościom lokalizacyjnym, na aż pięciu scenach mogliśmy zobaczyć szerokie spektrum gatunkowe – od house’u, przez bass house czy trance po hardstyle. Swoje miejsce – choć dość okrojone – miała także muzyka basowa, i to też głównie w ramach występu Valentino Khana. Polskie community skupione wokół trapu, dubstepu i innych tożsamych nurtów z roku na rok się rozrasta – o czym może świadczyć coraz większa ilość eventów takich, jak krakowska Próżnia. MDT Production także to zauważa, dzięki czemu podczas Sunrise Festival 2022 będziemy mieli scenę dedykowaną tego typu brzmieniom.

Bass music w Podczelu

Basowe brzmienia przejmą Silver Stage podczas ostatniego dnia festiwalu, czyli 24 lipca. Przy okazji poznaliśmy pierwszych artystów, który tam wystąpią. Na pierwszy ogień poszedł Borgore

Brak opisu.

…a następnie NGHTMRE

Brak opisu.

…oraz Modestep.

Brak opisu.

To oczywiście tylko część tego typu artystów w lineup’ie – już wkrótce poznamy jeszcze więcej trapowych i dubstepowych postaci. Wcześniej ogłoszono jeszcze dwa bassowe nazwiska – Marshmello i Sikdope wystąpią 22 lipca na Red Stage. Wszystkie dotychczas ogłoszone nazwiska znajdziecie pod tym linkiem.

113 dni do Sunrise Festival

Sunrise Festival 2022 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu. Będzie to pierwsza edycja realizowana w formie czterodniowej. Więcej informacji na temat eventu – podobnie jak bilety – znajdziecie na stronie organizatora.


foto: Gromysz

sb

Total
6
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?