I AM HARDSTYLE na Sunrise Festival! Brennan Heart i spółka zagrają na Silver Stage

Już 25 lipca Silver Stage na Sunrise Festival przejmie marka I AM HARDSTYLE. W Podczelu pojawi się Brennan Heart oraz inne czołowe hardowe nazwiska.

sunrise

Hardstyle od jakiegoś czasu staje się coraz bardziej popularnym nurtem wśród polskich fanów muzyki elektronicznej. Coraz więcej słuchaczy, a co za tym idzie – festiwali, otwiera się na 150 uderzeń na minutę. Harder styles na Sunrise Festival zadebiutowało w ubiegłym roku, ciesząc się dość sporym powodzeniem. W tym roku organizatorzy idą za ciosem i zwiększają rozmach – drugiego dnia imprezy (a więc w sobotę, 25 lipca), Silver Stage będzie sygnowana marką I AM HARDSTYLE.

Brennan Heart i spółka

Już 25 lipca w Podczelu pojawi się sam Brennan Heart wraz z ekipą najpopularniejszych producentów hardstyle. W sobotni wieczór na scenie Silver wystąpią też Coone, D-Block & S-te-Fan, Code Black b2b Toneshifterz, Aftershock oraz Zatox! Pojawi się też Villain – kultowy MC, doskonale znany z praktycznie wszystkich czołowych hardowych eventów.

kalendarz

Ogłoszona dziś ósemka artystów dołącza do dziewiątki ogłoszonej w tygodniu ubiegłym. Stale aktualizowaną listę artystów z podziałem na dni i sceny znajdziecie tutaj.

ultra

Pierwsza pula biletów na wyczerpaniu

Kolejnych ogłoszeń możemy spodziewać się w nadchodzących dniach. O wszystkim, co ważne, dowiecie się z naszego portalu oraz ze strony sunrisefestival.pl, gdzie ruszyła już sprzedaż biletów. Dotychczas wyprzedało się 75% karnetów z pierwszej puli – warto więc się spieszyć, aby móc dokonać zakupu w najlepszej cenie.

Sunrise Festival 2020 odbędzie się w dniach 24-26 lipca 2020 roku na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu. W tym roku na sześciu scenach ma wystąpić ponad 100 artystów z całego świata.

sunrise

kalendarz

Total
44
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?