Sunrise Festival wchodzi na Spotify. Sprawdź klimat każdej ze scen dzięki specjalnym playlistom!

Sunrise Festival zbliża się nieubłaganie. Z tej okazji organizatorzy przygotowali playlisty na Spotify, które dają przedsmak tego co zobaczymy w Podczelu.

sunrise

Do odbywającego się w Podczelu Sunrise Festival zostało już tylko 21 dni! Liczba i jakość gwiazd potwierdzonych na tegoroczną edycję – i tego nie sposób nie przyznać – przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Wśród tegorocznych artystów, którzy zaznaczą swoją obecność na festiwalu wschodzącego słońca są między innymi The Chainsmokers, Afrojack, Tchami czy Armin van Buuren. Pełny skład lineupu znajdziecie, wchodząc tutaj.

Pięć scen w różnych klimatach sprawi, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Aby lepiej wczuć się w klimat imprezy i poszczególnych miejsc, organizatorzy przygotowali aż dziesięć wyjątkowych playlist, dostępnych na portalu Spotify!

kalendarz

Każda playlista zawiera utwory artystów grających na każdej ze scen. I tak, chociażby na składance Black Stage znajdziemy masę mrocznych, technicznych dźwięków, zaś na The History of Sunrise pojawiła się cała masa klasyków kojarzących się z największym festiwalem EDM w Polsce. Dzięki nim dostajemy przedsmak tego, co na własnej skórze przeżyjemy 19, 20 i 21 lipca na terenie lotniska w Podczelu.

ultra

Wszystkie playlisty znajdziecie na oficjalnym profilu Sunrise Festival na portalu Spotify. Taka forma promocji imprezy i muzyki nań granej jest rzadko spotykana na polskiej scenie eventowej – za granicą jednym z głównych graczy używających Spotify do promocji jest Tomorrowland. Kto wie – może dzięki ruchowi agencji MDT, kolejne wydarzenia dostrzegą tą drogę dojścia do fanów EDM…

foto: Gromysz

sunrise

kalendarz

Total
42
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?