Swedish House Mafia ukryła w kodzie źródłowym swojej strony… datę kolejnego występu!

Szwedzkie trio wzbudza naprawdę wiele emocji i ciekawości wśród fanów EDMu, którzy odkryli na stronie internetowej formacji istotnego easter egga…

kalendarz

Od wielkiego powrotu do żywych formacji Swedish House Mafia minął już niemal rok! Spektakularny występ trio podczas ubiegłorocznej edycji Ultra Music Festival wywołał sporo emocji wśród entuzjastów muzyki tanecznej – i to zarówno tych młodszych, jak i tych nieco starszych, pamiętających czasy “One” czy “Leave The World Behind”. Wśród tych emocji widnieje także zniecierpliwienie i ciekawość odnośnie tego, co Szwedzi przygotowali na rok 2019.

Na ten moment najwięcej dzieje się w internecie – profile całej trójki nawiązują do minimalistycznej estetyki SHM, podobnie jak strona internetowa, na której zobaczyć możemy wyłącznie daty ogłoszonych dotychczas występów kolektywu oraz timer wskazujący dokładną ilość sekund do następnego ogłoszenia związanego ze Szwedzką Mafią.

emuze.me

Jako, że do danych z kodu źródłowego dostać się nietrudno, to ciekawscy fani formacji postanowili tam zajrzeć. Jak się okazuje, poszukiwania przyniosły pozytywny skutek – internauci znaleźli bowiem jeszcze jeden, dotychczas nieogłoszony występ trio.

Axwell, Sebastian Ingrosso i Steve Angello – jeśli mamy wierzyć oficjalnej stronie SHM – zagrają 22 sierpnia podczas szwajcarskiego Zürich Openair Festival! Przy okazji – organizatorzy nie opublikowali jeszcze nawet jednego nazwiska z lineup’u, co nie przeszkodziło chętnym w wykupieniu całej puli biletów Early Bird, i to już w połowie grudnia 2018 roku!

ultra

Zarówno gwiazdy EDM (chociażby Oliver Heldens czy W&W), jak i sami członkowie zespołu niejednokrotnie zapowiadali, że na nowy rok należy się spodziewać sporo nowej muzyki. Patrząc na obecny kalendarz imprez nietrudno w to uwierzyć – na eventach i w klubach Szwedów próżno szukać, a więc oznacza to tylko jedno – panowie siedzą w studiu, przygotowując nowy materiał!

Wszystkie dotychczas ogłoszone występy Swedish House Mafii znajdziecie na ich oficjalnej stronie. Kto wie – może zobaczymy ich w końcu w naszym kraju…

emuze.me

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?