Tchami i Malaa dołączają do lineup’u Sunrise Festival 2022

Do składu artystów Sunrise Festival 2021 dołączają Tchami i Malaa – autorzy jednego z najlepszych setów poprzedniej edycji.

2sher

Sunrise Festival ewidentnie zmienił swoją strategię w temacie ogłaszania artystów na najbliższą edycję. Dzięki temu pierwsze nazwiska poznaliśmy już w październiku i nie musieliśmy na nie czekać aż do lutego. Pierwszy announcement podkręcił temperaturę wśród fanów kołobrzeskiego wydarzenia, jednakże niektórzy oczekiwali czegoś nowego. Nie sposób im się nie dziwić – pierwszą falę ogłoszeń stanowiły bowiem postaci, które – choć są topowe – to miały zagrać w Podczelu już w 2020 roku. Wygląda na to jednak, że organizatorzy wydarzenia wzięli sobie prośby swoich potencjalnych klientów do serca. Tym samym kolejne informacje o artystach dotyczą nowych, nieogłaszanych jeszcze w ramach dotkniętych pandemią edycji DJów i producenrów.

W Podczelu zagrają Malaa…

W środę do listy płac Sunrise Festival 2022 oficjalnie dołączył Malaa. Zamaskowany producent reprezentujący kolektyw Pardon My French już kilkukrotnie występował nad polskim morzem. Najbardziej w pamięci zapisał się set zagrany wraz z Tchamim w 2019 roku. Wielu określa to b2b jako jeden z najlepszych wykonów w historii “festiwalu wschodzącego słońca”.

emuze.me

Malaa wystąpi w Podczelu podczas drugiego dnia wydarzenia – czyli w piątek, 22 lipca 2022 roku – na scenie Silver.

…i Tchami

Wcześniej było o “jednym z najlepszych występów w historii Sunrise’u? No to zostajemy przy tym temacie, bo do lineup’u dołącza także drugi z uczestników tamtego wydarzenia, czyli Tchami. On także pojawi się w Podczelu 22 lipca na Silver Stage – tym razem jednak otrzymamy dwa oddzielne występy.

ultra

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „e SUNRISE IVAL VAL 2022 teuami FRIDAY 22.07 SILVER STAGE RMF MAXXX”

Wkrótce kolejne ogłoszenia

Kto jeszcze zasili skład Sunrise Festival 2022? Przekonamy się zapewne w najbliższych dniach i tygodniach. Na ten moment lineup wygląda następująco:

David Guetta
Faithless DJ set
Fatboy Slim
Malaa
Marshmello
Tchami


Sunrise Festival 2022 odbędzie się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu. Będzie to pierwsza edycja realizowana w formie czterodniowej. Więcej informacji na temat eventu – podobnie jak bilety – znajdziecie na stronie organizatora.

kalendarz

emuze.me

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?