Keith Flint nie żyje. Lider The Prodigy popełnił samobójstwo

Artysta został znaleziony martwy w swoim domu w Wielkiej Brytanii. Informację o targnięciu się na życie wokalisty potwierdził jeden z członków The Prodigy.

kalendarz

Keith Flint – frontman The Prodigy – nie żyje. Jak podaje brytyjski dziennik “The Sun” oraz telewizja Sky News, 49-letni lider kultowej formacji został znaleziony martwy w swoim domu w Dunmow, w hrabstwie Essex.

„Zostaliśmy wezwani z powodu obaw o stan mężczyzny spod adresu w Brook Hill, North End, tuż po godzinie 8:10 w poniedziałek. Niestety, 49-letni mężczyzna już nie żył, o czym natychmiast poinformowaliśmy jego rodzinę. Sprawę bada prokuratura, która już na wstępie wykluczył udział osób trzecich – podaje w swoim oświadczeniu policja.

kalendarz

Na Instagramie formacji pojawił się post, potwierdzający przyczynę śmierci – wokalista popełnił bowiem samobójstwo.

ultra

Ta wiadomość jest prawdziwa. Nie mogę uwierzyć w to, co właśnie piszę, ale nasz brat Keith odebrał sobie życie w ten weekend. Jesteśmy w szoku, kurewsko źli, zdezorientowani, mamy złamane serce

Liam Howlett, członek The Prodigy

Na ten moment nie wiadomo, czy i w jaki sposób formacja, obchodząca w tym roku trzydziestolecie pracy artystycznej, będzie funkcjonować.


kalendarz

kalendarz

Total
28
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?