Tomorrowland 2018 – Sprawdź rozkład jazdy livestreamów!

kalendarz

Już jutro rozpoczyna się jeden z najważniejszych festiwali muzyki elektronicznej na świecie – Tomorrowland. Do belgijskiego Boom zjedzie dziesiątki tysięcy ludzi, by bawić się przy muzyce prezentowanej przez kilkuset DJ-ów z całego świata – w tym największych gwiazd sceny klubowej.

Jak co roku, dla tych, których zabraknie na miejscu, organizatorzy przygotowali transmisję na żywo. W przeciwieństwie do konkurencji, Tomorrowland daje nam możliwość wyboru jednego z 4 kanałów. Tradycyjnie na głównym kanale będą transmitowane wydarzenia z Mainstage, gdzie swoje sety zaprezentują min. Axwell & Ingrosso, Armin van Buuren, Nicky Romero, Dimitri Vegas & Like Mike czy wracający po dwuletniej przerwie Hardwell. Na pozostałych kanałach będzie można obejrzeć transmisje między innymi ze scen dedykowanych labelom – wśród nich między innymi Axtone, Musical Freedom czy STMPD RCRDS. Dla fanów Martina Garrixa mamy jednak smutną wiadomość – jego set nie będzie transmitowany w pierwszy weekend wydarzenia.

kalendarz

Poniżej znajdziecie dokładny plan transmisji pierwszego weekendu. Transmisje będą dostępne na stronie live.tomorrowland.com.

ultra

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?