Tomorrowland 2019 – Zobacz tegoroczne aftermovie!

12 dni – tyle od zakończenia tegorocznej edycji Tomorrowland należy było czekać na premierę oficjalnego aftermovie. 23 minuty dobrego seansu!

sunrise

Piętnasta edycja Madness już za nami – setki tysięcy osób podczas dwóch weekendów celebrowało piętnastolecie festiwalu Tomorrowland. Jednak światowa sława tego eventu nie wzięła się znikąd – organizatorzy bardzo mocno przyczynili się do popularyzacji imprezy na świecie za pomocą wypuszczanych od pierwszej edycji aftermovies. Największą dotąd popularnością cieszyło się nagranie z 2012 roku, które dotychczas zostało obejrzane ponad 150 milionów razy. Playlistę ze wszystkimi dostępnymi na oficjalnym YouTube’owym kanale festiwalu filmami znajdziecie tutaj.

W ubiegłym roku ekipa montażowa była naprawdę sprawna – bowiem trwające ponad 20 minut aftermovie pojawiło się… w niecałą dobę po zakończeniu drugiego weekendu festiwalu, o czym pisaliśmy na naszych łamach. W tym roku rekord pobity nie został – ale nie zmienia to faktu, że realizacja materiału ilustrującego jubileusz Tomorrowland pojawiło się naprawdę szybko, bo ledwie 12 dni po zakończeniu imprezy.

kalendarz

W tym roku – jak zawsze – materiał ukazuje szczęśliwych ludzi bawiących się w iście bajkowej scenerii, a to wszystko w akompaniamencie hitów festiwalu. W tym roku jednak osoby odpowiedzialne za materiał postanowiły wrzucić do tracklisty sporo house’u i techno. Ruch naprawdę zaskakujący i godny pochwały!

kalendarz

Materiał trwa 23 minuty z niewielkim hakiem i – jak zwykle – naprawdę daje radę, o czym możecie się przekonać, po prostu go oglądając – odnośnik znajdziecie poniżej.

kalendarz

sunrise

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?