Będzie transmisja na żywo z Tomorrowland Winter 2020. I to w 4K!

W ramach serwisu Insight TV będzie można obejrzeć wydarzenia ze sceny głównej tegorocznego Tomorrowland Winter, i to w jakości 4K.

kalendarz

Inauguracyjna edycja zimowej odsłony Tomorrowland wyszła aż nadto dobrze. Francuskie Alpy tętniły życiem, energią, a co najważniejsze – muzyką. Dowodem na to jest 30 000 przybyłych uczestników – Tym razem ma ich być jeszcze więcej. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 14 – 21 marca oczywiście w Alpe D’Huez, a wystąpi podczas niej sama śmietanka EDMowych artystów.

Idzie nowe…

Nie każdy ma na tyle obszerny portfel, aby pozwolić sobie na wyjazd na Tomorrowland Winter. Na szczęście planowana jest transmisja na żywo z festiwalu. Co najistotniejsze w tej sytuacji, jakość obrazu będzie robiła spore wrażenie! Efektem takiego obrotu spraw jest współpraca organizatorów imprezy z platformą Insight TV. To właśnie tam użytkownicy obejrzą w jakości 4K (!) nadawaną w dniach od środy 18. do piątku 20. marca transmisję. Według informacji udostępnionych na dzień dzisiejszy, nadawane będą wydarzenia tylko z Mainstage. Oferta nie kończy się na transmisji setów – widzowie będą mogli zobaczyć także ekskluzywne materiały z festiwalu na wielu platformach społecznościowych i internetowych.

kalendarz

Mamy tę przewagę, że jesteśmy liderami w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości treści 4K UHD i HD. Teraz, dzięki naszej współpracy z Tomorrowland, dodajemy możliwość dostarczania transmisji na żywo z jednego z najważniejszych i najbardziej ekscytujących wydarzeń na świecie.

Mark Romano (wiceprezes Insight TV)

Czy dostęp będzie darmowy?

Tak, o ile, drogi czytelniku, pokombinujesz. Choć sama platforma jest płatna, to przysługuje nam darmowy okres próbny – jak znalazł na festiwal 😉

kalendarz

Trzeba jednak podać swój numer karty, po czym nastąpi wdrożenie płatnej subskrypcji – no, chyba że przed upływem 14 dni po prostu zrezygnujemy. Na ten moment nie ma szczegółowych informacji co do klasycznych już livestreamów na YouTube czy social mediach artystów – czujemy jednak w kościach, że tradycji stanie się zadość i będziemy mogli pooglądać na pełnym luzie Tomorrowland Winter w ramach rozgrzewki przed Ultra Music Festival!

foto: Blue Wings Travel & Tourism

sunrise

kalendarz

Total
94
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?