Przed nami Tomorrowland Winter 2023! Znamy pierwsze szczegóły alpejskiej imprezy

Pod koniec marca 2023 roku już po raz trzeci EDM zdominuje francuskie Alpy. Poznaliśmy pierwsze informacje o Tomorrowland Winter 2023.

kalendarz

Wielkie festiwale czy imprezy kojarzą się głównie wszystkim z ciepłą, letnią pogodą. Są też jednak nieliczni organizatorzy, którzy swoje eventy organizują w zimowej scenerii. Jednym z nich jest Tomorrowland, który już dwukrotnie zorganizował zimową edycję swojego wydarzenia. W przyszłym roku Tomorrowland Winter odbędzie się po raz kolejny.

Bilety wkrótce w sprzedaży

Zimowa edycja Madness odbędzie się w dniach 18-23 marca 2023 roku we francuskich Alpach, a dokładnie w Alpe d’Huez. Miejscowość położona ponad 1800 metrów nad poziomem morza ugości kolejny raz fanów muzyki elektronicznej oraz znakomite gwiazdy. W tym roku wystąpili tam choćby Armin van Buuren czy Afrojack. Na chwilę obecną nie znamy jeszcze artystów, którzy wystąpią na trzeciej edycji TML Winter, lecz poznaliśmy szczegóły sprzedaży biletów.

emuze.me

Siedmiodniowe karnety wraz z zakwaterowaniem trafią do sprzedaży już 24 września. Tydzień później, czyli 1 października, zacznie się zaś sprzedaż czterodniowych karnetów. Na chwilę obecną nie znamy jeszcze cen całych pakietów, lecz jeśli ktoś planuje festiwal w zimowej scenerii, musi przygotować się na większy wydatek. Warto też dodać, że tegoroczna edycja została całkowicie wyprzedana, więc zakup biletów trzeba planować dużo szybciej.

Szczegóły odnośnie biletów i ich różne konfiguracje można zobaczyć pod tym linkiem.

ultra

emuze.me

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?