Q-Dance po polsku, czyli Tropical Vibe Festival stawia na Hardstyle!

kalendarz

Miłośnicy muzyki Hardstyle w naszym kraju w ostatnich latach nie byli rozpieszczani. Po zniknięciu z festiwalowej mapy imprezy Kings of Hardstyle w Zatorze słuchacze musieli ruszać za granicę, by bawić się przy 150 uderzeniach na minutę. Największym zainteresowaniem cieszyły się eventy organizowane przez największego i prawdopodobnie najlepszego gracza na rynku cięższych brzmień – Q-Dance. To właśnie ta holenderska agencja odpowiada za takie festiwale jak Defqon.1 czy Qlimax, gdzie swoje sety prezentują największe gwiazdy gatunku.

kalendarz

Na chwilę obecną nie zanosi się na to, żeby ta znana agencja zorganizowała swój event w naszym kraju. Może się to jednak zmienić po ostatnim weekendzie wakacji. Nowy gracz na naszym rynku – Tropical Vibe – postawił na niespotykaną dotychczas skalę na ten gatunek muzyki i zadedykował Hardstyle’owi osobną scenę. To coś, czego brakowało nad Wisłą.

ultra

Opierając się na internetowych opiniach można przyjąć, że scena Tropical Smash będzie przeżywać oblężenie. Zresztą – nie ma co się dziwić, gdyż wystąpią tam artyści pierwszej klasy, m.in. Atmozfears, Brennan Heart, Da Tweekaz, Frequencerz, Radical Redemption czy Wildstylez.

Jednak coś dla siebie znajdą także fani innych brzmień, wszak organizator przygotował aż cztery sceny. Bilety wciąż są do kupienia, zaś  lineup mocny a zarazem różnorodny. Warto więc rozważyć zakończenie wakacji na Podkarpaciu!

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?