Skytech, Maro Music i SI US PLAU w charytatywnym collabie z… Tymkiem. Tak brzmi “Zachwyt”

Solidny, EDMowo-popowo-rapowy crossover – tak można nazwać “Zachwyt”, utwór za którym stoją Tymek, Skytech, Maro Music oraz SI US PLAU.

kalendarz

EDMowo-popowo-rapowe crossovery to w ostatnim czasie coraz częstsze zjawisko. Coraz więcej postaci z branży dochodzi do (słusznego skądinąd) pomysłu, że warto się otwierać na nowe patenty. A czymś tego typu jest właśnie kooperacja ze stricte elektronicznymi postaciami, które na potrzeby takich współprac także potrafią poszerzać horyzonty. Co nieco w temacie wychodzenia poza swój nominalny nurt mogą powiedzieć Skytech i Maro Music, którym już kiedyś taki ruch bardzo się opłacił.

Crossover popu z EDMem

Trochę ponad rok temu panowie wypuścili remix do utworu Sanah “Invisible Dress”, który swego czasu był jednym z najchętniej granych utworów w polskich radiostacjach.

emuze.me

W międzyczasie drogi Marka i Mateusza przecinały się niejednokrotnie. Ostatnio przyszło im (a także przy okazji duetowi SI US PLAU) współpracować także z Tymkiem.

Z tej mąki wyszedł chleb, i to taki całkiem szybki. Ich wspólna produkcja, zatytułowana “Zachwyt“, powstała dość dynamicznie, bo zaledwie w nieco więcej niż tydzień.

ultra

Do współpracy z Tymkiem doszło dość niespodziewanie. Nasza wspólna produkcja trafiła do studia ATM, gdzie Tymek akurat pracował nad nowym materiałem i w błyskawicznym tempie dograł się do numeru. Dzięki bardzo sprawnej współpracy z Maro Music w końcowej fazie, od momentu pierwszego nagrania do premiery minęło zaledwie 10 dni!

SI US PLAU

Dochód na szczytny cel

Mocno osadzony w radiowo-klubowym brzmieniu singiel nie pojawił się wyłącznie dla samego pojawienia się. W wypadku “Zachwytu” słuchanie i korzystanie z legalnych źródeł ma sens. Wszak dzięki temu będzie można dołożyć swoją cegiełkę do pomocy potrzebującym. Poprzez założoną przez Tymka Fundację Vestige dochód z singla trafi na pomoc humanitarną ofiarom wojny w Ukrainie.

Bardzo nam na tym aspekcie zależy, staramy się angażować w wiele akcji charytatywnych. Za sprawą Fundacji Vestige dochód z utworu zostanie przekazany na PAH. Bardzo nas cieszy że mamy możliwość przekucia naszej muzyki w coś dobrego, szczególnie w obecnej sytuacji.

SI US PLAU

“Zachwyt” – utwór, za którym stoją Tymek, Skytech, Maro Music i SI US PLAU – możecie przesłuchać już teraz poniżej.

emuze.me

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?