Ultra Music Festival 2019 – Przewidywany lineup według użytkowników Reddita!

kalendarz

Tej jesieni o Ultra Music Festival było naprawdę głośno, głownie za sprawą ciągnącej się tygodniami telenoweli dotyczącej tego, gdzie odbędzie się 21. edycja tego eventu. Ostatecznie udało się dojść do porozumienia – Ultranauts będą bawić się na wyspie Virginia Key.

Teraz pozostaje tylko czekać na ogłoszenie lineup’u wydarzenia, a jest co ogłaszać! Scen będzie więcej, a co za tym idzie, idzie w górę ilość slotów do obsadzenia. Mamy jednak tydzień przed świętami Bożego Narodzenia, a ze strony ekipy Ultra informacji brak – i to mimo, iż znajomość prawideł działających na rynku EDM każe sądzić, że umowy z managementami artystów są podpisane już od jakiegoś czasu.

emuze.me

Bazując na tym, a także na fakcie, iż spora część artystów opublikowała już część swoich koncertowych planów na 2019 rok, można już na spokojnie spekulować, kto zaprezentuje się w Miami, a kogo zabraknie. Obszerne podsumowanie przewidywań pojawiło się na portalu Reddit, gdzie wątek dotyczący potencjalnej listy płac festiwalu stale jest aktualizowany.

 

ultra

ULTRA MIAMI 2019: Confirmations, Predictions and Outs from r/UMF

W poprzednich latach pierwsza faza lineup’u pojawiała się wcześniej, stąd coraz większa niecierpliwość wśród społeczności EDMowej na świecie, traktującej Ultra – podobnie jak artyści – w kategoriach początku sezonu festiwalowego. Mamy nadzieję, że więcej konkretów pojawi się jak najszybciej!

kalendarz

emuze.me

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?