Aftermovie tegorocznego UNTOLD już dostępne. Znamy też ceny biletów na przyszły rok [VIDEO]

Jubileuszowa, piąta edycja UNTOLD przyniosła masę pozytywnych emocji, które zostały podsumowane w jedenastominutowym aftermovie.

silesia beats

Zapewne wielu z was czekało na ten moment – niezależnie od obecności podczas piątej, jubileuszowej edycji UNTOLD. O tym, co się działo w okresie od 1 do 4 sierpnia w Kluż-Napoce mogliście już przeczytać w naszej obszernej relacji którą znajdziecie tutaj. Jednak dla osób, którym jest mało, sam organizator ma coś naprawdę ciekawego. Na portalu YouTube pojawiło się bowiem oficjalne aftermovie z tegorocznego epizodu – nie bójmy się tych słów – fenomenu na europejskiej scenie eventowej.

Festiwalowy fenomen

Cztery dni magii – tak właśnie w skrócie można opisać UNTOLD, który co roku odbywa się w pierwszy weekend sierpnia na Cluj Arena oraz w położonym zaraz obok miejskim parku, a także BT Arena. Powstały w 2015 roku festiwal rokrocznie może poszczycić się niezwykłą oprawą wizualną.

silesia beats

Na festiwalu można usłyszeć przeróżne gatunki muzyczne, które wybrzmiewają na kilkunastu scenach – od Drum’n’Bass po Techno. Chociażby w tym roku wystąpili tam najbardziej znani artyści EDM, tacy jak David Guetta, Martin Garrix czy Boris Brejcha. Nie brakowało także reprezentantów innych gatunków – między innymi Robbie Williams czy Tinie Tempah.

UNTOLD 2019 okiem kamery

Film w dużej mierze skupia się na scenie głównej. Nie powinno to specjalnie nikogo dziwić – to tam mieliśmy największe gwiazdy, najwięcej efektów pirotechnicznych i największą frekwencję. Autorzy pokazali nam również ogromny park, w którym to odbywały się poboczne atrakcje, które – a jakże znalazły miejsce w materiale. Wśród nich chociażby parady z przebranymi w różne postacie ludźmi, restauracje, bary, strefy chillout’u, pięknie udekorowany główny deptak, diabelski młyn i wiele innych podobnych atrakcji.

ultra

Najwięcej jednak działo się na scenach i to właśnie one przykuły najwięcej uwagi. Nic dziwnego – artyści, pokazy pirotechniczne oraz multimedialne, no i – przede wszystkim – uśmiechnięci, bawiący się festiwalowicze.

Połączenie tego wszystkiego dało nam efekt końcowy, który możecie obejrzeć poniżej. Jedenaście minut jakościowego materiału, który ma na celu przywrócić wspomnienia i zachęcić nas do odwiedzenia kolejnej edycji festiwalu. A ta odbędzie się w dniach 30 lipca 2 sierpnia 2020 roku.

UNTOLD 2020 – bilety

Już teraz trwa pre-rejestracja, zaś w środę (20 listopada) o godzinie 13:00 rozpocznie się sprzedaż biletów. Znajdziecie je pod tym linkiem. Ceny, jak zawsze, niskie – od 550 zł za karnet w wersji zwykłej do, uwaga, 1325 złotych za karnet w wersji VIP.

kalendarz

Jeśli jednak chcecie mieć wszystko załatwione za jednym zamachem, to nie pozostaje Wam nic innego, jak chwilkę poczekać. Już wkrótce bowiem startuje sprzedaż pakietów przez zaprzyjaźnioną firmę TravelFest. Wtedy jednak warto pamiętać o skorzystaniu z kodu rabatowego SBEATS – dzięki niemu zaoszczędzicie 50 złotych za każdą osobę.

kalendarz

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?